FAKT24


sviatok má , zajtra

  POŽIAR V HLAVNOM MESTE

  Dráma v Bratislave! Noc, na ktorú obyvatelia nezabudnú! Desiatky metrov veľké plamane až praskali okná!

  01.06.2016 04:00 / krimi google+ twitter facebook

  Posledná májová noc v Bratislave sa niesla v znamení požiaru. A nešlo len o nejaký malý ohník. Do zásahu sa muselo zapojiť až desať hasičských áut, ktoré šľahajúce plamene dostali len s ťažkosťami pod kontrolu. Kto je za nočným podpaľačstvom?

  Požiar lupa
  Požiar vznikol zo zatiaľ neznámych príčin. | youtube.com

  Bratislavaská Karlova Ves má za sebou krušnú noc. Zo zatiaľ nezistených príčin, sa rozhorela našťastie neobývaná budova. Najhoršie na tom boli obyvatelia okolitých bytov, ktorých museli hasiči ratovať. Rovnako muselo zasahovať až desať hasičských áut, ktoré dostali požiar pod kontrolu, aby nevzbĺkli aj okolité budovy. 

    

  Oheň zachvátil budovu bývalej policajnej stanice na Janotovej ulici. Všetko sa odohralo tesne pred polnocou, kedy na miesto okamžite vyrazili hasiči. Zaujímavosťou však je, že dym bol podľa očitých svedkov cítiť už okolo ôsmej večer. Nebezpečný živel sa podarilo dostať pod úplnú kontrolu o drhej nadránom. Najhoršie na tom boli obyvatelia vedľajších bytoviek, kde im dokonca popraskali okná.

   

  Hasiči preto vybiehali po schodoch, budili ľudí a uisťovali sa, či je všetko v poriadku. Podľa našich informácií, zatiaľ polícia nevie, či v budove niekto uhorel, no dôvodom požiaru môže byť neopatrný bezdomovec, ktorý v budove pobýval. Či sa táto teória nakoniec potvrdí, ukáže až vyšetrovanie a čas.

   

  Video požiaru si môžete pozrieť tu:

   

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku