FAKT24


sviatok má , zajtra

  VIDELI STE ICH?

  Polícia pátra po troch ženách: Jednu z nich potrebuje vypočuť ohľadne podvodu!

  19.07.2017 10:26 / krimi google+ twitter facebook

  Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 17-ročnej Viktórii Kajošovej z Veľkého Grobu. Tínedžerka ušla v sobotu z Reedukačného centra v Spišskom Hrhove počas vychádzky.

  polícia lupa
  polícia | profimedia

  Ako informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, Viktória je 162 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé oči a dlhé hnedé vlnité vlasy. Naposledy mala oblečenú čiernu mikinu, čiernobiele legíny a obuté mala čierne tenisky. Na ľavom zápästí má vytetované písmeno K. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri pátraní, je možné oznámiť na linke 158.

    

  Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 13-ročnej Nikole Karulovej z Hliníka nad Hronom. Tínedžerka v utorok odišla z miesta prechodného bydliska v Levoči a odvtedy sa neozvala. Už niekoľkokrát bola nezvestná. Ako informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, v minulosti ju napríklad našli na železničnej stanici Vrútky alebo na žilinskej železničnej stanici, kde sa pohybovala medzi sociálne slabšími skupinami. Hľadaná je 150 cm vysoká, štíhlej postavy, má zelené oči a dlhé blond vlasy. Naposledy mala oblečené ružové maskáčové legíny, čierne tielko, červenú mikinu s bielymi kvetmi a obuté mala biele tenisky. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri pátraní, je možné oznámiť na linke 158.

   

  Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 20-ročnej Dominike Bučkovej z Podbrezovej. Mladú ženu potrebuje polícia vypočuť ako svedka v prípade podvodu. Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, Dominika s políciou nespolupracuje, zatajuje sa, neudržiava kontakt s rodinou, nedvíha mobil, hoci vie, že ju hľadá polícia. Pohybuje sa po území celého Slovenka, v súčasnosti by sa mala zdržiavať v Bratislave, prípadne v okolí. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri jej vypátraní, je možné oznámiť na linke 158.

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku