FAKT24


sviatok má , zajtra

  TOTO JE PRAVDA

  Desivé detaily z noci, kedy podrezali Branislava! Takto to celé bolo...Vraha poslal súd do basy

  10.10.2017 13:05 / krimi google+ twitter facebook

  Ako sa vlatne odohral celý incident, pri ktorom zomrel nevinný Branislav? Predchádzala všetkému roztržka, alebo išlo o čin šialeného muža, ktorý vytiahol nôž? Na internete sa objavila výpoveď svedka, ktorý popísal, ako sa krvavý útok odohral.

  Branislav Balucha lupa
  Braňo sa stal obeťou Inda, ktorý mu podrezal krk | Facebook

  Dnes sa navyše rozhodovalo aj o tom, či chladnokrvného vraha Nishita T. pôvodom z Indie sudca pošle do basy. "Okresný súd Bratislava I. vzal obvineného do väzby z dôvodu tzv. útekovej väzby, tj. z dôvodnej obavy, že by mohol utiecť alebo sa vyhýbať trestnému konaniu," povedal Pavol Adamčiak, hovorca bratislavského súdu. Vražda, ktorá otriasla Slovenskom počas víkendu je stále zahalená nejasnosťami. Niektorí hovoria o potýčke, ktorá mala predchádzať útoku, iní zasa o chladnokrvnom čine Inda.

    

  Situáciu popísal na sociálnej sieti aj jeden z diskutujúcich. "Chalan čakal na taxík, tento degenerovaný blb mu do neho sadol a Braňo sa ohradil, že hej to je môj taxík. A keďže Arabáša nechcel nikto zobrať, lebo si taxikári dávali exho že je agresívny a nebezepčný, tak už bol frustrovaný ten vy.ebanec a rovno vystúpil, prvú ranu dostal do krku, ako bodnutie, druhá už bola totálne podrezanie. Nemal žiadnu šancu, potom chcel podrezať aj druhého, tomu rozčesol tvár od ucha k uchu, zahodil mikinu a v kľude si šlapal pred ambasádu smer Michalská, akoby sa nič nedialo. Taká je pravda, čiže útok bez dôvodu, žiadna roztržka ani upozornenie," znie verzia, ktorú však musí potvrdiť vyšetrovanie.

   

  O Nishitovi však nekolujú dobré zvesti ani z domu, kde pracovník IT spoločnosti býval so svojou rodinou. Podľa susedov bol agresívny, po deťoch často kričal a domov chodieval pod vplyvom alkoholu častejšie, ako by bolo normálne. "Som rada, že chytili toho Inda, u nich doma sa vždy ozývali len hádky. O deti sa nestaral okrem toho, že po nich kričal, čo sa nám múry otriasali. Domov chodil vždy nadránom ožratý ako doga. Čo to je za otca rodiny? Keby sme sa ho nebáli, tak by sme aj išli vypovedať na políciu, čo je to za agresora. Toto nebola náhoda, toto bola otázka času," napísala do jednej z diskusií zrejme jeho susedka. Ako nakoniec celý prípad dopadne, ukáže až čas. Isté však je, že to život Braňovi nevráti. 

   

   

   

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku