FAKT24


sviatok má , zajtra

  AUTONEHODA V BRATISLAVE

  Tragédia na ceste! Pri nehode zahynul otec rodiny, o život mamy bojujú v nemocnici!

  13.07.2016 11:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ulica Svornosti od križovatky Lieskovská – Mramorová po križovatku Kazanská – Slovnaftská v Bratislave je pre odstraňovanie následkov tragickej nehody a prečerpávanie plynu z cisterny uzavretá a to zrejme až do 12:00.

  Autonehoda lupa
  Auto v ktorom zahynul muž, bolo v dezolátnom stave. | Facebook Odťahovka

  Podľa informácií z hasičského operačného strediska sa tu nadránom zrazilo nákladné a osobné auto. Nehoda si vyžiadala jednu obeť a dvoch zranených. Ako uviedol hovorca operačného strediska záchranárov Boris Chmel, v osobnom aute prišiel o život 46 - ročný Noro, 46 - ročná Gabriela mala otvorenú ranu hlavy a 18-ročný mladík mal úraz hlavy a poranenie v oblasti panvy.

    

  Na mieste zasahovalo 19 hasičov s piatimi kusmi hasičskej techniky. Dopravu policajti odkláňajú cez Podunajské Biskupice. Vodičom, ktorí idú od Šamorína do Bratislavy odporúčajú, aby sa tomuto úseku úplne vyhli. "46-ročný muž utrpel mnohopočetné zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. 46-ročná žena utrpela otvorenú ranu na hlave, 18-ročný mladý muž úraz hlavy a poranenie v oblasti panvy. Zranených sme previezli do Univerzitnej nemocnice v Bratislave," povedal hovorca záchranárov Boris Chmel.

   

  Zatiaľ čo o život matky bojujú v nemocnici, ich syn je v stabilizovanom stave. "V Univerzitnej nemocnici Bratislava v Ružinove sme prijali ženu s vážnymi zraneniami. Naši zdravotníci ju operujú a robia maximum pre jej záchranu. Na bratislavských Kramároch sme prijali ďalšieho pacienta zo spomínanej nehody, je v stabilizovanom stave, no s viacerými zlomeninami. Dnes podstúpil operáciu," doplnila hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Zuzana Eliášová.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku