FAKT24


sviatok má , zajtra

  KOVBOJKA POKRAČUJE

  Tvrdá reakcia na Remišovú a Matoviča: Trestné oznámenie za ich obvinenia!

  17.08.2016 17:00 / politika google+ twitter facebook

  Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič sa nazdáva, že päť mesiacov na poste ministra je dosť dlhá doba na to, aby minister László Solymos začal konať.

  Igor Matovič lupa
  Bude mať Matovič opäť problémy? | archív

  „Pán minister si zobral päť mesiacov, správa sa, akoby nebol úplne slobodný. Taká firma ako Proces Management by nemala radiť ministrovi,“ myslí si Matovič. Minister životného prostredia László Solymos vníma dnešné slová poslancov z OĽaNO ako polopravdy.

    

  „Pán Matovič kopne do každého, nie je pravda, čo hovoria. Sklamala ma poslankyňa Remišová, ktorú som prijal na ministerstve. Vysvetľoval som jej, aké problémy sú vo veci, právne dôsledky a aké máme možnosti, aby sme tú službu neprerušili,“ povedal dnes po rokovaní vlády Solymos. Dodal, že urobil všetko, čo bolo v jeho kompetencii. „Urobil som tak, aby sa nestalo, že ľudia nebudú mať možnosť sa cez Dunaj premávať, keby kompa nepremávala. Vysvetlil som jej, aké môžu byť právne následky, keď vypovieme zmluvu,“ dodal minister. 

   

  Vyjadrenie firmy, ktorá zvažuje trestné oznámenie na Remišovú s Matovičom...

   

  Spoločnosť PROCESS MANAGEMENT sa striktne ohradzuje voči dnešným nehoráznym, vyfabulovaným a ničím nepodloženým obvineniam zo strany pani Remišovej a Matoviča. PROCESS MANAGEMENT je apolitickou firmou. Striktne sa ohradzujeme proti nášmu zneužívaniu v politickom boji o voliča. Vyjadrenia na adresu našej firmy zo strany poslancov Remišovej a Matoviča sú výlučne politickou škandalizáciou našej firmy. Neodznel v nich jediný skutočný fakt, v čom by naša spoločnosť pochybila alebo nesprávne postupovala. Rozumieme, že odznieť nemohol, keďže taký argument neexistuje a zrejme došlo k nepochopeniu niektorých častí zákona o verejnom obstarávaní (a s tým spojenými procesmi) zo strany poslancov Remišovej a Matoviča, najmä vzhľadom na to, že nie sú odborníkmi v danej oblasti. Na trhu pôsobíme odborne a čisto profesionálne viac než 10 rokov, a to nielen počas súčasnej vládnej koalície. Za celú dobu nášho pôsobenia nebola voči našej spoločnosti vznesená žiadna námietka voči odbornosti alebo výsledkom práce, naša spoločnosť má úplne čistý štít bez akéhokoľvek vymysleného morálneho šrámu. Opätovne vyhlasujeme, že odmietame akékoľvek podozrenia o údajných pochybeniach, pretože sme len v zmysle zákona o verejnom obstarávaní zabezpečovali procesné úkony, nemali sme absolútne žiadny vplyv na akékoľvek rozhodnutia smerujúce k opisu požadovanej kompy, ako aj uzatvoreniu zmluvy a to, čo v tejto súvislosti uviedol Matovič, sú nehorázne klamstvá a výmysly. S ohľadom na poškodzovanie dobrého mena PROCESS MANAGEMENT a účelového zavádzania odbornej i laickej verejnosti zvažujeme podanie trestného oznámenia na aktérov.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku