FAKT24


sviatok má , zajtra

  NAPOJENÝ NA RUSKO

  Exkluzívna spoveď tajného agenta: Putinove Rusko pomáha Trumpovi už päť rokov!

  02.11.2016 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Ruský režim uplynulých päť rokov pomáha miliardárovi Donaldovi Trumpovi na jeho ceste do Bieleho domu, aby tak podkopal západnú demokraciu.

  Donald Trump lupa
  Členovia Trumpovej kampane údajne komunikujú priamo s Kremľom. | slate.com

  S týmto vyjadrením prišiel tajný agent na dôchodku. V Trumpovom prípade ide o ďalšie obvinenie, ktoré jeho kampaň spája s putinovským Ruskom. Vyjadrenie agenta, ktorý v minulosti pracoval pre západnú tajnú službu priniesol internetový server Mother Jones.

    

   

  Tento agent, ktorý má za sebou dlhoročné skúsenosti s ruskou kontrarozviedkou podľa servera dal FBI viacero správ o tom, že členovia Trumpovej kampane komunikujú priamo s Kremľom. „Ruský režim si vychovával, podporoval a pomáhal Trumpovi najmenej posledných päť rokov. Je to s Putinovým požehnaním, ktorý má záujem na rozdelení Západu,“ povedal agent. Ruská tajná služba má údajne z Trumpových návštev v Moskve dostatok materiálu, ktorým ho môže vydierať.

   

   

  Už pred pár dňami na prepojenie Trumpa s Ruskom upozornil demokratický senátor Harry Reid. Podľa neho má o napojení Trumpa na Rusov dôkazy aj FBI. Pravde je však taká, že podľa denníka New York Times FBI vyšetroval Trumpa a jeho členov jeho kampane kvôli prepojeniu na ruské tajné služby a oligarchov. Ani po niekoľkomesačnom vyšetrovaní však FBI neobjavil dôkaz o takomto napojení. New York Times však dodáva, že mu viaceré zdroje priamo z FBI potvrdili, že tieto obvinenia sa aj naďalej vyšetrujú. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku