FAKT24


sviatok má , zajtra

  ĎALŠÍ PROBLÉM

  Najprv chľast za volantom, potom podplácanie. Ján Slota má na krku ďalšie obvinenie!

  28.11.2016 15:00 / politika google+ twitter facebook

  Na Jána Slotu sa to valí zo všetkých strán. Ledva vyviazol z problému za jazdu pod vplyvom alkoholu a už je obvinený z prečinu podplácania.

  Ján Slota lupa
  Ján Slota opäť lieta v problémoch | Profimedia

  Bývalý predseda SNS Ján Slota čelí podľa portálu noviny.sk obžalobe z podplácania. Ako sa ďalej uvádza, v polovici januára tohto roka havaroval Slota neďaleko Liptovskej Lúčky. Podľa polície narazil bývalý primátor Žiliny na vozidle Porsche Cayenne do pred ním idúceho Audi A6. To následne vrazilo do Suzuki SX4, v ktorom sa ľahko zranil 39-ročný vodič.

    

   

  Ján Slota sa nechal hospitalizovať, fúkať však odmietol, za čo ho následne obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. Okresný súd mu začiatkom novembra vymeral dvojročnú podmienku, peňažný trest a zákaz šoférovania na dobu šesť rokov, rozsudok však zatiaľ nie je právoplatný.

   


  Svedkovia zrážky tvrdili, že bývalý politik núkal účastníkovi nehody peniaze, keď nebude volať policajtov. Ján Slota to však odmieta. Podľa informácií televízie JOJ však začiatkom mesiaca podal úrad špeciálnej prokuratúry na Jána Slotu obžalobu pre prečin podplácania. V tomto prípade mu hrozí trojročný trest.

  Správu budeme aktualizovať.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku