FAKT24


sviatok má , zajtra

  FYZICKÝ ÚTOK

  NÁSILNÍK DANKO? Predseda parlamentu mal fyzicky napadnúť svoju partnerku! Dôkazy pribúdajú, Danko chce podať trestné oznámenie!

  13.12.2016 02:00 / politika google+ twitter facebook

  Internetom sa šíri facebookový status, podľa ktorého šéf parlamentu zmlátil svoju priateľku. Aká je pravda?

  Danko lupa
  Ivan Katrinec prišiel s vážnymi obvineniami na Andreja Danka. | Archív

  "PREDSEDA NR SR DANKO ZBIL NA ULICI ŽENU ! Dnes v relácii O 5 minút 12 predseda SNS a predseda parlamentu Andrej Danko neudržal na uzde svoje emócie. Len málo ľudí vie, čo sa za týmto jeho chovaním skrýva. Nie je to žiaden Sulík, Matovič alebo niekto iný z politiky. Za jeho chovaním sa skrýva strach z toho, kedy sa verejnosť dozvie o jeho násilníckej povahe. Andrej Danko zbil ožratý na ulici v Bratislave 8.5.2015 svoju priateľku. Sám pritom dostal od svedka incidentu jednu presne mierenú, aby sa spamätal čo robí. Že to píšem takto verejne ? Ak to nie je pravda, nech na mňa tento chrapúň podá trestné oznámenie za ohovárenie a krivé obvinenie. A že to nie je jediná, ktorá pocítila jeho päste , o tom by vedeli hovoriť ďalšie ženy ako pani M. pani L. a pani D. Podnet v tejto veci na Generálnu prokuratúru je pripravený, tlačovka pre média tiež. Tento chrapúň si môže pripravovať svoju obhajobu a záverečnú reč vo svojej krátkej politickej kariére." Tak takýmto statusom doslova šokoval slovenskú verejnosť aktivista Ivan Katrinec, ktorý vehementne tvrdí, že ide o skutočnú udalosť. 

    

   

  Tohto tvrdenia sa okamžite chytil predseda OĽaNO a jeden z hlavných Dankových rivalov Igor Matovič. Ten Katrincov status včera okomentoval slovami: "HRDO, ODBORNE A SLUŠNE ... mlátiť ženy:" Do niektorých médií dokonca prišlo video, ktoré údajne zachytáva hádajúceho sa Danka so svojou priateľkou. Video zverejnil portál parlamentnelisty.sk. Pravosť videa ani toho, či ide skutočne o predsedu parlamentu sa zatiaľ nepotvrdila. 

   

   

  Andrej Danko na útoky už údajne zareagoval a na Katrinca podľa jeho vlastných slov plánuje dať trestné oznámenie. "DANKO PODÁVA TRESTNÉ OZNÁMENIE ! ZAČÍNA KARNEVAL...Tak ešte nič nezačalo a TOMTOM sa už vyhráža trestným oznámením na moju adresu. A to mi včera jedna osoba písala, že on chyby neurobí. A kukni ho chalana jedného...Tak teda zajtra na tlačovke pritvrdíme...Kto chce kam, pomôžme mu tam !," napísal Katrinec na svoj profil na Facebooku. 

   

  Nechajme sa prekvapiť, ako bude celá táto kauza pokračovať. Kde je pravda?

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku