FAKT24


sviatok má , zajtra

  VYSMIAL HO

  Igor Matovič má na krku žalobu od Danka, on sa z toho smeje. Predsedovi parlamentu odkazuje: Si ukážkový pablb!

  15.12.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  V ostatnom čase sa to žalobami v našej politike len tak hemží! Najnovšie ju podal predseda parlamentu Andrej Danko na Igora Matoviča.

  Igor Matovič lupa
  Igor Matovič sa na žalobe od Andreja Danka zatiaľ len zabáva. | Profimedia

  Sú to iba tri dni, čo Igor Matovič zdieľal na svojom profile na Facebooku článok o Andrejovi Dankovi, týkajúci sa jeho údajného napadnutia svojej vtedajšej priateľky. Matovič článok okorenil statusom s textom: "HRDO, ODBORNE A SLUŠNE ... mlátiť ženy:"

    

   

  Tento status sa dostal do pozornosti samého Danka a ten sa rozhodol konať. Na Matoviča podal žalobu! "BACHA fejsbukysti! Danko začína realizovať svoje hlboké "myšlienky" aj na FB. Rozhodol sa žalovať všetkých ľudí, ktorí si dovolia realizovať "protištátnu činnosť" - t.j. ZDIELAŤ na FB statusy, ktoré akýmkoľvek spôsobom "znižujú vážnosť jeho veličenstva". ... a začal so mnou. Dovolil som si totiž spáchať ťažký hriech, keď som zdielal status o tom, ako Danko ožratý dobil svoju frajerku, len preto, lebo objala v reštaurácii svojho bývalého. (ale inak, asi sa báť nemusíte. tento ukážkový pablb len trpí nejakou nutkavou obsesívnou poruchou, že v momente, keď niečo vidí, hneď za tým vidí mňa ... a je z toho toto (žaloba za ZDIELANIE statusu na FB) ... nuž, ďalšia trápna Dankova snaha chcieť mi ublížiť, bez toho, aby pri tom zobudil svoju ťažko skúšanú mozgovú bunku.)," vysmial Danka Matovič opäť na svojom profile na socílnej sieti.

   

   

  Andrejovi Dankovi sa podávanie žalôb, či trestných oznámení v ostatnom čase akosi zapáčilo, skloňuje sa totiž aj trestné oznámenie na Ivana Katrinca, ktorý živí práve spomínanú kauzu Dankovho údajného napadnutia partnerky. Ako sa celá situácia vyvinie, uvidíme. Bude to však každopádne zaujímavé divadlo. 

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku