FAKT24


sviatok má , zajtra

  VEREJNÁ VÝZVA

  Kokaín v SaSke opäť na pretrase: Sulík chce ísť na testy! Toto je jeho podmienka!

  15.12.2016 14:18 / politika google+ twitter facebook

  Medzi Robertom Ficom a Richardom Sulíkom to opäť vrie, všetko to spôsobil premiérov uštipačný status na Facebooku.

  Richard Sulík lupa
  Richard Sulík je odhodlaný podstúpiť drogový test. | SaS

  Po tom, čo  premiér Robert Fico rečnil o našom končiacom sa predsedníctve v Rade EÚ sa pri svojom odchode zo Štrasburgu chvíľu pohral so psom na letisku. Túto príhodu okomentoval uštipačným statusom. "Pri odchode zo Štrasburgu som na letisku stretol krásneho psa a nedalo mi, pohladkal som ho. Bol to policajný pes na vyhľadávanie drog. Na rozdiel odo mňa by ho niektorí predstavitelia SaS-ky pohladkať určite nemohli." 

     

   

  Ako to už na našom malom Slovensku v ostatnom čase býva zvykom, politici si nechávajú rôzne odkazy práve prostredníctvom sociálnych sietí. Preto bolo jasné, že reakcia lídra SaS na seba nenechá dlho čakať. A tak sa aj stalo. "ŽIADNI PREDSTAVITELIA SASKY BY HO POHĽADKAŤ NEMOHLI, lebo psisko už s chuťou olizuje Strapatého s Fešim a vrtí pritom chvostíkom :-) Pán Fico, pripomínam, že táto moja dávnejšia ponuka naďalej platí: Ktorýkoľvek predstaviteľ SaSky pôjde okamžite na drogový test a Vy pôjdete na detektor lži s hociktorou z týchto otázok:1. Je hlas na nahrávke ako zháňate peniaze vlastnou hlavou Váš? ....2. Balil Jánoš milióny od Čičmanca do alobalu pre Vás?.....3. Boli ste v byte na Vazovovej?.....4. Podielali ste sa na Počiatkovom kšefte s kurzom v Monaku?.....5. Patrí byt v Bonaparte v skutočnosti Vám? Okrem toho Vám odporúčam sa venovať Vašim koaličným partnerom, ktorí Vám poza chrbát dohadujú predčasné voľby, z ktorých jeden mláti ženy, tiež skúste riešiť ministra futra, ktorý Vám ťahá stranu do kytek alebo sa venujte Paškovým synovcom, či Vášmu novému bývaniu. Prajem pekný deň," vyjadril sa Richard Sulík na svojom profile. 

   

   

  Zaujímavé bude sledovať, ako sa táto slovná prestrelka skončí. Pri našich politikoch už totiž nikdy nevieme, čo očakávať. Napríklad taký Andrej Danko podal žalobu na Igora Matoviča práve kvôli facebookovému statusu. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku