FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVOROČNÉ PRIANIE

  MATOVIČ PRECITOL: Politik si sype popol na hlavu! Prečítajte si, čo si v ďalšom roku praje!

  31.12.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Hoci si líder OĽaNO Igor Matovič predsavzatia nedáva, praje si, aby hnutie po piatich rokoch oživili a viac priblížili ľuďom.

  Igor Matovič lupa
  Igor Matovič prezradil, čo si želá v Novom roku. | Profimedia

  Líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti a poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Igor Matovič si novoročné predsavzatia nedáva. Avšak jeho želaním je, aby trávil viac času s rodinou. „Omnoho menej sa venujem rodine, ako by som mal. Na druhej strane mi to svedomie nedovolí, vyčítal by som si naveky, že som sa vzdal a že by mi Slovensko malo byť ľahostajné,“ povedal v rozhovore Matovič.

    

   


  Hoci si predsavzatia nedáva, praje si, aby hnutie po piatich rokoch oživili a viac priblížili ľuďom. „Taktiež si želám, aby sme stále bojovali proti korupcii, aby sme zostali zahryznutí a nedovolili vláde kradnúť. Okrem toho sa budeme snažiť ľuďom predať viac náš program, lebo ho máme kvalitný a snažíme sa ho naplniť,“ dodal.

   

   

  „Prajem si, aby sme záver roka prežili v pokoji a v zdraví, aby sme si všetci oddýchli a aby ho tak prežili aj všetci ľudia, či už ma radi majú alebo ma nenávidia,“ uzavrel.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku