FAKT24


sviatok má , zajtra

  AUTONEHODA

  ODKAZ IGORA MATOVIČA DANIELOVI LIPŠICOVI: Som s Tebou!

  24.01.2017 00:00 / politika google+ twitter facebook

  Polícia už obvinila Daniela Lipšica, ktorý 19. septembra 2016 večer v Bratislave zrazil 72-ročného muža.

  Daniel Lipšic lupa
  Daniel Lipšic je obvinený. | Profimedia

  Polícia už obvinila Daniela Lipšica, ktorý 19. septembra 2016 večer v Bratislave zrazil 72-ročného muža. Informuje o tom internetový portál televízie Markíza tvnoviny.sk. "Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III vzniesol na základe zabezpečenej dôkaznej situácie, po vykonaní potrebných procesných úkonov, ako aj po dôslednom preštudovaní doručených výsledkov znaleckého posudku z odboru cestnej dopravy, obvinenie z prečinu usmrtenia 43-ročnému Danielovi z Bratislavy," potvrdila TV Markíza hovorkyňa KR PZ Bratislava Lucia Mihalíková.

   

  "Nemôžeme sa vyjadriť k vzneseniu obvinenia voči Danielovi Lipšicovi, lebo doposiaľ ani môjmu klientovi, ani mne ako jeho právnej zástupkyni nebolo doručené uznesenie o jeho obvinení," povedala Lipšicova obhájkyňa Eva Mišíková.

   

  K obvineniu sa vyjadril prostredníctvom sociálnej siete aj politik, Lipšicov kolega Igor Matovič. "Daniel Lipšic, som s Tebou. V dobrom aj v zlom. Si čestný chlap," napísal líder OĽaNO.


  Dnes už bývalý poslanec bezprostredne po udalosti poskytol mužovi prvú pomoc a podrobil sa skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Staršieho chodca potom previezli do nemocnice, kde zraneniam podľahol. Nehoda sa stala na križovatke Kutuzovovej a Vajnorskej okolo 20:00. Lipšic šoféroval Škodu Superb, pripomína portál.

   

  Zdroj Foto: Facebook Daniel Lipšic

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku