FAKT24


sviatok má , zajtra

  DROGY V POLITIKE

  Parlamentný kokaín má pokračovanie! Do kauzy vstupuje Kaliňák a...Toto odkazuje Sulíkovi!

  27.05.2016 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Namiesto toho, aby sa riešili vážne problémy, v posledných dňoch to vyzerá tak, akoby si naši politici premieravali, kto má väčšie...ego. Potom, ako do svet Richard Sulík vypustil informáciu o konci Róberta Fica v politike, rozpútala sa doslova kokainová aféra v parlamente. A teraz do toho vstupuje aj minister vnútra.

  SULÍK KALIŇÁK FICO lupa
  Kaliňák poslal Sulíkovi jasný odkaz. | Profimedia

  Róbert Kaliňák vystúpil v rozhovore pre HN televíziu, kde sa spočiatku rozoberala práve téma drog. Práve kokaín hýbe posledné dni politickou scénou a Sulík s Ficom vyťahujú jednu historku s bielym práškom za druhou. Nikto nechápe, o čo im ide, ale vyzerá ta o na veľmi zaujímavý súboj. Kto z neho vyjde ako víťaz, uvidíme. Mohol by to byť práve Kaliňák, ktorý poslal do strany SaS poriadne drsný odkaz. Ten by mohol aspoň na chvíľu schladiť emócie.

   

  Medzi Sulíka a Fica vstúpil tretí muž, ktorý vniesol do celej kauzy viac svetla. Fetujú teda v smere prvú ligu?
   

  "Určite je pravdepodobnejšie, že SaSka má problém s koksom, ako to, že Fico skončí po predsedníctve," povedal v HN televízii minister vnútra. Reagoval tak práve na obvinenia Sulíka, ktoré sa mal údajne dozvedieť z chodbových rečí. Tie hovoria o tom, že po skončení nášho predsedníctva Fico sekne s politikou. "Počul som z dobre informovaného zdroja, že to Robert Fico po predsedníctve zabalí," povedal po jednej z tlačoviek Sulík. To však nemal robiť, pretože od premiéra prišla okamžitá odpoveď. Kokainové šialenstvo sa tak na slovenskej politickej scéne rozpútalo zo dňa na deň.

   

  "Keď sa už ale ideme o tomto vážne baviť, tak si myslím, že niektorí členovia vlády Róberta Fica majú vážny problém s kokaínom. Nebudem a nemusím byť ale konkrétny," povedal ešte predseda SaS. Kaliňák sa však snaží obhájiť svojich kolegov celkom silným argumentom. "My všetci navyše patríme k staršej generácii, ktorá s tým nebola nikdy konfrontovaná. V mojom tínedžerskom svete nefungovala ani tráva, ani marihuana, ani hašiš, ani žiadne iné veci. Raz som ho videl naživo, keď mi ho ukázal pán policajt. Nikto z nás sa s tým nikdy nestretol," dodal ešte "Kali".

   

  Takže sa dá povedať, že trojicu politikov Sulík, Kaliňák a Fico nakoniec nespojila politika, prípadne nejaká koaličná zmluva. Ich spojítkom je biela droga s názvom kokaín. Dokedy ns budú všetci zainteresovaní baviť svojimi historkami kto je väčší užívateľ tejto drogy je otázne. Určite sa ale vďaka ich vojne dozvieme ešte množstvo zaujímavostí.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku