FAKT24


sviatok má , zajtra

  DROGY V POLITIKE

  Parlamentný kokaín má pokračovanie! Do kauzy vstupuje Kaliňák a...Toto odkazuje Sulíkovi!

  27.05.2016 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Namiesto toho, aby sa riešili vážne problémy, v posledných dňoch to vyzerá tak, akoby si naši politici premieravali, kto má väčšie...ego. Potom, ako do svet Richard Sulík vypustil informáciu o konci Róberta Fica v politike, rozpútala sa doslova kokainová aféra v parlamente. A teraz do toho vstupuje aj minister vnútra.

  SULÍK KALIŇÁK FICO lupa
  Kaliňák poslal Sulíkovi jasný odkaz. | Profimedia

  Róbert Kaliňák vystúpil v rozhovore pre HN televíziu, kde sa spočiatku rozoberala práve téma drog. Práve kokaín hýbe posledné dni politickou scénou a Sulík s Ficom vyťahujú jednu historku s bielym práškom za druhou. Nikto nechápe, o čo im ide, ale vyzerá ta o na veľmi zaujímavý súboj. Kto z neho vyjde ako víťaz, uvidíme. Mohol by to byť práve Kaliňák, ktorý poslal do strany SaS poriadne drsný odkaz. Ten by mohol aspoň na chvíľu schladiť emócie.

    

  "Určite je pravdepodobnejšie, že SaSka má problém s koksom, ako to, že Fico skončí po predsedníctve," povedal v HN televízii minister vnútra. Reagoval tak práve na obvinenia Sulíka, ktoré sa mal údajne dozvedieť z chodbových rečí. Tie hovoria o tom, že po skončení nášho predsedníctva Fico sekne s politikou. "Počul som z dobre informovaného zdroja, že to Robert Fico po predsedníctve zabalí," povedal po jednej z tlačoviek Sulík. To však nemal robiť, pretože od premiéra prišla okamžitá odpoveď. Kokainové šialenstvo sa tak na slovenskej politickej scéne rozpútalo zo dňa na deň.

   

  "Keď sa už ale ideme o tomto vážne baviť, tak si myslím, že niektorí členovia vlády Róberta Fica majú vážny problém s kokaínom. Nebudem a nemusím byť ale konkrétny," povedal ešte predseda SaS. Kaliňák sa však snaží obhájiť svojich kolegov celkom silným argumentom. "My všetci navyše patríme k staršej generácii, ktorá s tým nebola nikdy konfrontovaná. V mojom tínedžerskom svete nefungovala ani tráva, ani marihuana, ani hašiš, ani žiadne iné veci. Raz som ho videl naživo, keď mi ho ukázal pán policajt. Nikto z nás sa s tým nikdy nestretol," dodal ešte "Kali".

   

  Takže sa dá povedať, že trojicu politikov Sulík, Kaliňák a Fico nakoniec nespojila politika, prípadne nejaká koaličná zmluva. Ich spojítkom je biela droga s názvom kokaín. Dokedy ns budú všetci zainteresovaní baviť svojimi historkami kto je väčší užívateľ tejto drogy je otázne. Určite sa ale vďaka ich vojne dozvieme ešte množstvo zaujímavostí.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku