FAKT24


sviatok má , zajtra

  NALOŽILA MU

  Belousovová: Takáto je pravda o Dankovi!

  11.08.2017 18:01 / politika google+ twitter facebook

  Andreja Danka doslova dobieha minulosť. K jeho netradičnému kroku, keď vypovedal koaličnú zmluvu so Smerom a Mostom, sa ostro vyjadrila bývalá podpredsedníčka SNS Anna Belousovová. Jej slová sa Andrejovi Dankovi určite nebudú páčiť.

  andrej danko lupa
  andrej danko | sita

  Belousovová nenechala na Dankovi ani nitku suchú. “Danko šokoval koaličných partnerov a aj vedenie SNS, ktoré o tom nevedelo a vypovedal koaličnú zmluvu, ktorú podpísal 1. septembra 2016. To, čo Danko stvára je iba úbohý populizmus. Jediná priorita koalície je zabetónovať sa tu na dlhé roky,” opísala Belousovová pre HNtelevíziu nedávny krok Danka, keď cez TASR vypovedal koaličnú zmluvu svojim partnerom.  

   

  Podľa Belousovovej sa Danko iba snaží prekryť škandál s eurofondami, pri ktorom sú podozrenia z korupcie a “schránkovým firmám bolo škandalóznym spôsobom rozdaných 300 miliónov”.  “Dankove správanie mi pripomína správanie jedného malého drzého fracka, ktorý sa hádže o zem, keď nie je po jeho. Búcha ručičkami a nožičkami,” dodala na margo najnovšej vládnej krízy Belousovová.

    

  Najdrsnejšia kritika však prišla, keď sa Belousovová začala vyjadrovať o Dankovej minulosti a o jeho prebratí moci v SNS. “Danko v minulosti podrazil veľmi veľa ľudí, po ktorých chrbtoch sa vyškriabal tam, kde chcel byť. Podrazil konkrétnych ľudí, podrazil dokonca aj svojich voličov, pretože súčasná SNS nie je ani národná, ani kresťanská a ani sociálna. Jeho základná charakterová vlastnosť je nečestnosť. Páchanie podrazov je preňho bežná vec,” dodala Belousovová.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku