FAKT24


sviatok má , zajtra

  BIELY DOM

  Senátorka chcela vraždu Trumpa, teraz sa ospravedlňuje

  21.08.2017 08:52 / politika google+ twitter facebook

  Americká senátorka Maria Chapellová-Nadalová to poriadne prehnala. Na facebooku sa vyjadrila, že dúfa, že amerického prezidenta Donalda Trumpa zavraždia. Teraz sa za svoj krok ospravedlňuje.

  donald trump lupa
  donald trump | sita

  Senátorka z amerického štátu Missouri, ktorá dočasne na Facebooku zverejnila vetu vyjadrujúcu nádej, že amerického prezidenta Donalda Trumpa zavraždia, sa ospravedlnila jemu aj jeho rodine. Predstaviteľka Demokratickej strany však uviedla, že pre túto "chybu" nemá v pláne odstúpiť.

    

  Početní demokrati aj republikáni v Missouri totiž vyzvali senátorku Mariu Chappellovú-Nadalovú, aby sa vzdala svojej funkcie. Politička na svojom osobnom účte vo štvrtok uviedla: "Dúfam, že Trumpa zavraždia!" Neskôr tento odkaz zmazala.

   

  Senátorka sa ospravedlnila v nedeľu na tlačovej konferencii vo Fergusone. Médiá vyzvala, aby o lokalite vopred neinformovali, keďže sa jej od vyjadrenia vyhrážali smrťou. Ospravedlnila sa aj obyvateľom Missouri a svojim kolegom, pričom uviedla, že bude naďalej bojovať za záležitosti, ktoré sú pre ňu "veľmi, veľmi dôležité"

  sita | fakt24.sk

  Témy: Donald Trump
  Komentáre k článku