FAKT24
  DRSNÝ ÚTOK

  Drsný Harabin! Takto Kiskovi ešte nikto nenaložil! A ušlo sa aj Ficovi

  23.09.2017 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin je známy tým, že si neberie servítku pred ústa. A určite nie v prípade prezidenta Andreja Kisku. O Harabinovi sa hovorí, že si robí zálusk na prezidentský. Útočí preto na svojho konkurenta?

  Harabin Stefan lupa
  Štefan Harabin skončí budúci týždeň pred disciplinárkou! | webnoviny.sk/SITA/AP

  Bývalý predseda Najvyššieho súdu a minister spravodlivosti sa však o svoje kandidatúre vyjadruje tajomne. “Mojou ambíciou je robiť právo. Už dávno som povedal, že sa chcem stať ústavným právnikom a naprávať tak deformity, ako napríklad zrušenie amnestií,“ povedal Harabin pre Denník N. Na priamu otázku, či vylučuje to, že by v budúcnosti kandidoval na post prezidenta však už odpovedal vyhýbavo. “Vylúčiť sa nedá nič.“

   

  Harabin prednedávnom na Kisku zaútočil vo svojom videu, kde ho nazval úžerníkom, korupčným podvodníkom a klamárom. Teraz sudca Najvyššieho súdu využil Kiskove problémy s daňami. „Vždy je lepšie, ak je prezidentom akýkoľvek okresný sudca ako kriminálny daňový podvodník a úžerník,“ povedal Harabin, ktorý sa v minulosti preslávil kontroverznými rozsudkami ale aj telefonátom s drogovým dílerom Bakim Sadikim. 

     

  Ten navyše teraz prišiel s novým videom, v ktorom si Kisku podáva ešte viac. Podľa Harabína prezident nedokončí svoj mandát. “Kiska je daňový kriminálnik a podvodník. Zodpovedne hovorím celému národu, že pán Kiska je daňový kriminálnik,” povedal Harabin s tým, že v USA by okamžite nastal proces impeachmentu. “Uvidíme, čo sa bude diať na Slovensku, pretože máme podobnú situáciu s premiérom Ficom, ktorý býva v byte daňového podvodníka Bašternáka,” naložil Harabin aj premiérovi Ficovi.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku