FAKT24
  VZBURA V SMERE

  Odchádzajú od Fica! Majú plné zuby kšeftov s oligarchom!

  23.09.2017 10:37 / politika google+ twitter facebook

  Najsilnejšia vládna strana Smer zažíva v týchto dňoch problémy, aké ešte nemala. V Nitrianskom kraji sa vzbúrila jedna celá bunka Smeru a zo strany odchádza. Až 22 členov Smeru prekážajú pochybné kšefty vysokopostavených funkcionárov Ficovej strany.

  fico lupa
  Premiér Fico novinárov uráža rád. | sita

  Zo Smeru odchádza celá bunka z Rišňoviec s výnimkou starostu obce Karola Laboša. Informáciu priniesol ako prvý portál aktuality.sk, ktorý aj cituje predsedu tejto vzbúrenej organizácie Marina Jáošíka: "Na poslednej schôdzi som aj vystúpil a vyjadril nespokojnosť. Vyzerá to tak akoby nemali záujme to riešiť.”

     

  Odídenci majú problém, že nitriansku skupinu okolo Tibora Glendu a Jána Richtera ovláda oligarcha Miroslav Bödör. Problém majú aj s kauzami ministrov Jána Richtera a Roberta Kaliňáka. “Richter mal odstúpiť pre kauzu Čistý deň, už keď mal na stole podozrenia zo zneužívania detí. Hneď mal tomuto zariadeniu zrušiť licenciu,” dodáva Jánošík.

   

  Strana zatiaľ 22-om členom strany, ktorí požiadali o zrušenie členstva, nevyhovela. Namiesto toho ich podľa hovorkyne Smeru Ľubice Končalovej pozvala na zasadnutie okresnej rady, “kde bude vytvorený priestor na diskusiu”.  Či to však pomôže je otázne. Pomery v Smere totiž kritizuje aj zakladajúca členka Smeru v tomto regióne Renáta Kolenčíková. Podľa nej vládne v Nitre atmosféra strachu. 

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: smer, vzbura
  Komentáre k článku