FAKT24
  VYPENILA?

  Fúha! Monika Flašíková Beňová plná nenávisti: Ty podlý, nekompetentný a podrazácky...Komu to odkazuje?

  06.10.2017 13:18 / politika google+ twitter facebook

  Tak toto sú poriadne ostré slová. Europoslankyňa Monika Flašíková Beňová sa v statuse na sociálnej sieti vyjadruje často. Tentoraz si však zobrala na mušku niekoho, kto si zrejme jej slová len tak za klobúk nedá...

  Monika Flašíková Beňová lupa
  Europoslankyňa vyjadrila svoj názor na Freša jasne. | Facebook M.F. Beňová

  Čo ju tak naštvalo nevedno. Isté však je, že s týmto pánom si za jeden stôl na kávičku nesadne. A tým pánom je momentálne predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. Beňová mu venovala obsiahly status, v ktorom ho počastovala poriadne ostrými výrazmi.

    

  "Ale aby sme nielen o Banskej Bystrici. Jeden z najvierolomnejších a najpodlejších ľudí, akých som vôbec stretla, je súčasný predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. Je nekompetentný vo všetkých ohľadoch odborných a aj politických. To že zničil SDKÚ a podlo sa zachoval postupne k L. Žitňanskej, I. Radičovej a vlastne všetkým, ktorí tam do poslednej chvíle ostali je jedna vec, to že je vierolomný podrazák potvrdí celá opozícia, tá súčasná. Takže, milí BSK voliči, kohokoľvek si zvolíte je na vás, ale Frešo je zlý človek a nezasluži si vaš hlas. Ani jediný," napísala.

   

  Tieto slová sú síce plné nenávisti, no na jej profile vyvolali poriadne búrlivé ohlasy. Europoslankyňa totiž netušila, že za podrazáka, či krivého človeka začnú ľudia v komentároch prirovnávať k jej straníckemu šéfovi Robertovi Ficovi. A tak sa aj stalo. Na tieto slová však už známa politička nereagovala. Napriek tomu, že Frešo je podľa nej nekompetenentý, nevyjadrila sa, kto by podľa nej bol vhodným županom. "Napíšem ked si pozriem lepšie programy, napisala som kto je morálne a ľudsky najmenej," dodala. Zrejme to však bude Milan Ftáčnik. Predsalen sa Smer nikdy netajil, že k tomuto kandidátovi má najbližšie. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku