FAKT24
  POVEDAL TO JASNE

  Kollár: Nasratý som! Zbytočne zomrelo 26 000 Slovákov. Kvôli oligarchom.

  07.10.2017 17:00 / politika google+ twitter facebook

  Boris Kollár je známy tým, že má poriadne podrezaný jazyk a dokáže sa poriadne rozohniť. Najnovšie mu tlak stúpol kvôli situácii v našom zdravotníctve. Kollár vytočila štatistika o odvrátiteľných úmrtiach v našom zdravotníctve.

  Boris Kollár lupa
  SME RODINA: Témou programovej konferencie budú otázky pomoci | webnoviny.sk/SITA/AP

  “Zoberte si koľko ľudí u nás zomrie. Zo 100 % všetkých ľudí, ktorí u nás zomrie, až 42,9 % percenta sú odvrátiteľné úmrtia. To znamená, že títo ľudia by mohli žiť. Je ich 26 000 ročne. Na Slovensku zomrie 26 000 ľudí zbytočne,” povedal na úvod svojho videa na sociálnej sieti Boris Kollár.

     

  “Zdravotníctvo na Slovensku nefunguje, je rozkrádané. Rozkrádané skupinami, oligarchami a vládnymi pucipajtášmi. Na Slovensku kvôli zanedbanej liečbe až 10 500 ľudí zomrie a kvôli prevencii zomrie 15 500,” dodáva Kollár s tým, že Slovensko je iba jednou z troch krajín EÚ, ktorá nemá štátom riešenú zdravotnú prevenci

   

  “Tety Anky tu lietajú, masérovia Kostkovia a zbytočne nám tu zomierajú ľudia. Umiera nám tu zbytočne 26 000 ľudí. Kto je za toto zodpovedný. Nechávame tu ľudí zomierať, pretože tu niekto rozkráda zdravotníctvo,” uzavrel Kollár. Ten sľúbil, že ak sa dostane do vládnej koalície bude riešenie problémov v zdravotníctve jeho prioritou. 

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: Boris Kollár
  Komentáre k článku