FAKT24


sviatok má , zajtra

  TO PREHNAL

  Vyhrážky zabitím! Zeman v Štrasburgu povedal jednu vetu a všetkým padla sánka.

  11.10.2017 13:45 / politika google+ twitter facebook

  Český prezident Miloš Zeman je povestný svojou prostorekosťou. To, čo predviedol počas návštevy Štrasburgu však opäť prekonalo jeho doterajšie výčiny. Kameramanovi Českej televízie adresoval vetu, po ktorej všetkým prítomným padla sánka.

  Zeman lupa
  Miloš Zeman | sita

  “Vyžeňte toho kameramana, lebo ho zabijem,” povedal Zeman na adresu pracovníka verejnoprávnej Českej televízie. Zeman v tej chvíli prichádza do sídla Rady Európy v Štrasburgu v doprovode svojich osobných strážcov. Aj tých zjavne prezidentova prostorekosť zaskočila o čom svedčili ich prekvapené pohľady.

   

  Zeman je známy svojím odporom voči novinárom a pravidelne ich častuje nadávkami. Ruskému prezidentovi Putinovi prednedávnom povedal, že novinári by sa mali likvidovať. “Tu sú ďalší novinári? Novinárov je príliš moc, mali by ich likvidovať,” povedal Zeman Putinovi. Ten mu prekvapene odpovedal, že ich netreba likvidovať, ale stačí ich obmedziť. Podľa Zemanovho hovorcu, ktorého citoval server idnes.cz malo ísť iba o vtipnú poznámku, ktorú novinári nepochopili. 

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: miloš zeman
  Komentáre k článku