FAKT24
  KAUZA ÚNOS

  Mečiar skrýva tajomstvo: O únose mladého Kováča niečo vie!

  14.10.2017 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Tereza Nvotová strávila s Vladimírom Mečiarom dlhé hodiny a položila mu desiatky otázok počas nakrúcania dokumentu Mečiar. Aj preto ho dosť dobre pozná. A je presvedčená, že Mečiar pred Slovenskom ukrýva tajomstvo o zavlečení Michala Kováča ml. do Rakúska.

  Mečiar lupa
  Mečiar účinkuje v novom dokumente | SITA

  Nvotová bývalého trojnásobného premiéra spovedala v jeho vile Elektra a samozrejme ju zaujímali aj informácie o zavlečení prezidentovho syna Michala Kováča ml. do cudziny. Mečiar Nvotovej v dokumente na otázku o zavlečení odpovie: “Ešte vám to nepoviem. Ešte neprišiel ten čas.” Moderátor sa Nvotovej v rozhovore pre DV TV opýtal, čo si o tom myslí. “Myslel tým, že raz príde ten čas a že si píše nejaké pamäte. Každý predpokladá, že vie niečo, čo my nevieme. Ako hovorí jeden novinár vo filme. Nie je možné, aby tajná služba uniesla prezidentovho syna a premiér o tom nevedel. Čiže určite bude niečo vedieť,” hovorí Nvotová.

    

  Moderátor sa Nvotovej opýtal aj na to, či Mečiar pôsobil dôveryhodne. “Rozhodne pôsobí dôveryhodne. To bola jedna zo základných otázok, že prečo mu toľko ľudí verilo, aj keď bolo jasné, že občas nehovorí pravdu. A mám pocit, že tomu čo hovorí sám verí,” dodáva Nvotová.

   

  Mladá filmárka opísala aj to ako sa k Mečiarovi a do Elektry dostala. “Bolo to hneď po tom, čo odišiel z HZDS resp. z politiky a zaujímalo ma čo je to za človeka. Dostala som kontakt na pani, ktorá je kontaktná osoba na Mečiara. A následne som sa s ním po telefonáte stretla,” uzatvára Nvotová.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku