FAKT24


sviatok má , zajtra

  PRESTUP ROKA

  Posila pre Kotlebu? Známa blondínka sa netají dobrými vzťahmi so šéfom ĽSNS!

  20.10.2017 16:27 / politika google+ twitter facebook

  Bývalá moderátorka Markízy Martina Šimkovičová sa do parlamentu dostala na kandidátke strany Borisa Kollára Sme rodina. Z poslaneckého klubu kollárovcov však vystúpil a teraz má podozrivo blízko ku kotlebovcom.

  Šimkovičová lupa
  Martina Šimkovičová v NR SR. | sita

  Šimkovíičová pred pár dňami prezradila, že si výborne rozumie s lídrom ĽSNS a banskobystrickým županom Mariánom Kotlebom. “Dovolila som si v poslednej dobe viackrát sa na parlamentnej pôde stretnúť a rozprávať s Mariánom Kotlebom. Niekomu priateľské vzťahy, ktoré máme, ležia v žalúdku. Ja sa nebojím povedať, že v mnohom s Mariánom súhlasím,” cituje Šimkovičovú Nový Čas.

     

  “Teší nás, že naše názory sú sympatické čoraz väčšiemu počtu ľudí,” zareagoval na Šimkovičovej vyhlásenie Milan Uhrík z ĽSNS. Šimkovičová, ktorá je momentálne nezaradenou poslankyňou, sa v minulosti prezentovala vyhranenými názormi voči utečencom. Tie má aj Boris Kollár, v ktorého strane Šimkovičová pôsobila pred voľbami. Ten však tvrdí, že s bývalou moderátorkou prerušil akékoľvek kontakty. Prestup Šimkovičovej do ĽSNS by pomohol najmä kotlebovcom, ktorí by sa mohli chváliť, že k sebe získali známu tvár. Šimkovičová by zase mala šancu zostať v parlamente aj po voľbách v roku 2020. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku