FAKT24


sviatok má , zajtra

  BEZ MILOSTI

  Pročko utrel víťaza volieb: Ak toto urobíš, tak asi ako Kotleba a Fico!

  08.11.2017 23:22 / politika google+ twitter facebook

  Ján Lunter sa ešte ani neujal svojho županského postu a už čelí tvrdej kritike. A dokonca od svojho celebritného podporovateľa. Vyjadrenie Luntzera o tom, že chce, aby jeho syn Ondrej bol vicežupanom poriadne naštvalo Joža Pročka. A ten sa, ako je uňho zvykom, o svoj hnev podelil prostredníctvom videa s fanúšikmi na facebooku.

  Pročko lupa
  Jožo Pročko saporiadne rozohnil. | FB Jožo Pročko

  Lunter to, že by chcel, aby sa jeho syn Ondrej, ktorý bol zvolený za poslanca župy, stal vicežupanom povedal v rozhovore pre Denník N. “Chcem, aby bol pri mne ako počas kampane syn Ondrej. Má na to vzdelanie, drive,” povedal Lunter s ním, že žiadneho ďalšieho člena rodiny zamestnať neplánuje.

   

  Aj tak to však stačilo na Pročkov hnev. “Milý Ján Lunter, v nedeľu som mal najkrajší povolebný deň môjho života. Ale v pondelok som si musel sadnúť. Dozvedel som sa, že ideš zamestnať svojho syna. Keď sme sa stretli pred voľbami, tak sa mi veľmi páčilo, ako si rozprával, že naozaj chceš zmenu. Že sa ti nepáči, čo robí Kotleba, rodinkárstvo, klientelizmus, firmy blízke županovi. Toto robí aj naša vláda a Fico. Ak toto chceš urobiť, tak sklameš nielen mňa ale aj niekoľko desiatok tisíc voličov,” odkazuje Pročko vo videu Lunterovi.

   

   A svoju kritiku ešte pritvrdil. “Som hlboko presvedčený, že toto je len nedorozumenie. Ale keď sa to stane Ján Lunter, tak sa morálne dostaneš na úroveň Fica a Kotlebu. Župan Lunter a vicežupan Lunter, tak čo môže byť viac? Aké rodinkárstvo,” uzatvára Pročko. Uvidíme, či jeho kritika zaberie a Ján Lunter sa svojich plánov so synom vzdá. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku