FAKT24
  TO MUSÍTE VIDIEŤ

  Toto VIDEO by Fico najradšej vymazal! Vlastným telom zachraňoval Ruska pred Kočnerom!

  11.11.2017 00:02 / politika google+ twitter facebook

  Pavol Rusko je opäť na výslní, aj keď nie na takom aké by si predstavoval. Mafiánsky boss Mikuláš Černák ho obvinil z objednávky vraždy Sylvie Volzovej. Tá sa mala odohrať v roku 1997. Iba o pár mesiacov neskôr Ruskovi hrozilo, že príde o Markízu. Pred Gamatexom a Mariánom Kočnerom ho vtedy prišla chrániť kompletná Mečiarova opozícia. Samozrejme, že nemohol chýbať ani Róbert Fico.

  Fico lupa
  Róbert Fico v Markíze. | youtube.com/ficovkanál

  Mladá hviezda Strany demokratickej ľavice sa tak 16. septembra 1998 ocitla v Záhorskej Bystrici na jednom pódiu s lídrom SDK Mikulášom Dzurindom. Fico v prejave vyjadril svoju ochotu vlastným telom brániť slobodu slova v Markíze.

   

  Vzhľadom na súčasné antipatie premiéra voči novinárom vyznieva vtipne najmä záver jeho prejavu. “Demokratickí politici a demokratickí predstavitelia tohto štátu chápu slobodu prejavu inak ako iní. My chápeme slobodu prejavu nielen ako šírenie pozitívnych a krásnych informácií. Sloboda prejavu to je aj šírenie kritických, niekedy šokujúcich informácií. A na to je treba Markízu,” povedal Fico pred davom zhromaždeným pred Televíziou Markíza. 

   

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku