FAKT24
  ZOZNAM

  Sedem najväčších hriechov Roberta Fica. Takto KLAME premiér!

  11.11.2017 23:10 / politika google+ twitter facebook

  Róbert Fico po šiestich dňoch prehovoril o voľbách do VÚC. Smer utŕžil debakel, keď prišiel o štyroch županov, ale premiér bohorovne vyhlásil výsledok Smeru za uspokojivý. Nie je to prvýkrát, čo sú vyjadrenia premiéra ďaleko vzdialené od pravdy. Tentokrát klame hlavne seba, ale tu je sedem jeho klamstiev, keď klamal nás všetkých.

  Robert Fico lupa
  Kto ťahá nitky v strane Roberta Fica? | SITA

  7. “Som veľkým zástancom transparentného verejného obstarávania.”

   

  Nie, to nie je vtip. Róbert Fico túto vetu naozaj povedal. A zrejme by ju povedal znova aj teraz. Aj napriek tomu, že jeho tri vlády sú spojené s najväčšími škandálmi v histórii Slovenska. Veľký Slavkov, nástenkový tender, výbušnina poslaná do Írska alebo škandál s eurofondami prednedávnom.

   

  6. “Finančné skupiny mám rád ako koza nôž.“

   

  Ale za vlád Róberta Fica sa finančným skupinám výborne darí. Aj vďaka štátnym zakázkam. A stále sme nepočuli odpoveď na otázku, či Fico navštívil byt s kauzy Gorila a diskutoval so šéfom Penty.

   

  5. “Je to absolútny podvrh, ktorý sa technicky dá vyrobiť za tri minúty.“

   

  Toto si Róbert Fico myslí o nahrávke, na ktorej “hlas podobný Ficovi” hovorí o zháňaní miliónov vlastnou hlavou. Ale preveriť nahrávku nezávislým odborníkom dať nechce. Prečo asi?

   

  4. “Nikdy si ja nesadnem do parlamentu ako opozičný poslanec.”

   

  Počas Radičovej vlády si Fico pokojne v parlamente vysedával. Je asi pohodlnejšie brať viac ako 3000 eur ako ísť robiť.

   

  3. “Ak z akýchkoľvek dôvodov nezískam vo voľbách dostatočnú podporu svojich voličov, teda členov alebo sympatizantov Smeru, zvážim svoje ďalšie pôsobenie v politike.“

   

  Róbert Fico pred prezidentskými voľbami. Keď ho Andrej Kiska v druhom kole doslova zničil, prišiel Smer s originálnou výhovorkou. Ľudia vraj chcú, aby bol Fico premiérom. Aj takto sa dá zdôvodsniť potupná prehra.

   

  2. “Do troch sekúnd budem konať a odvolám ministra aj pri podozrení z korupcie.”

   

  Treba naozaj niečo dodávať? Z vlády leteli ministri HZDS a SNS, ale Smeráci boli nedotknuteľní. Počiatek vydržal aj napriek žúru s finančnými žralokmi na jachte v Monaku. A Kaliňák prežil škandálov niekoľko.

   

  1. “Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem.”

   

  Pán premiér, meškáte!

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku