FAKT24


sviatok má , zajtra

  HLASOVALA ZA INÉHO

  Klame Šimkovičová v kauze hlasovania? Prichytená pri ďalšej lži...Prečo sa tak zamotáva?

  20.06.2016 11:40 / politika google+ twitter facebook

  Exmoderátorka a terajšia poslankyňa NR SR za stranu Sme rodina Martina Šimkovičová, si hlasovaním za svojho kolegu Rastislava Holúbeka poriadne zavarila. Riešiť ju bude mandátový a imunitntý výbor a hrozí jej mastná pokuta. Kto jej vša uverí?

  Martina Šimkovičová lupa
  Šimkovičová sa zamotala do vlastných vyjadrení. | Profimedia

  V jednom z rozhovorov sa totižto zamotala do vlastných odpovedí tak, že nakoniec vyznieva ako klamárka. Pri otázke, či pre ňu nie je ponižujúce, že ju zo strany vyhodili totižto povedala, že nemala vôbec žiadnu kampaň. "Pre mňa to nie je ponižujúce. Som vďačná ľuďom, že mi dávali krúžky a to dokonca bez kampane. S kampaňou by to bolo možno viac. Som vďačná, že bez kampane som priniesla celkom slušný počet hlasov do hnutia Sme rodina," povedala Šimkovičová pre magazín Plus7dní. Na tom by samozrejme nebolo nič výnimočné, keby o pár odpovedí na to, nepovedala niečo, čo v kontexte vyznieva ako jedna veľká lož. 

    

  Šimkovičovej totižto mal byť pridelený iný výbor, ako nakoniec bol. A tu mali vzniknúť prvé rozpory so stranou Borisa Kollára, respektíve priamo s ním. Zrejme si však ani samotná exmoderátorka nie je istá, či vlastne nejakú kampaň mala, alebo nie. "To sme si vysvetlili v rámci schôdzí, na ktoré som údajne nechodila. Celá moja predvolebná kampaň bola v rámci sociálneho výboru, sociálnej politiky...," prezradila poslankyňa. Tak a kto sa v tom má teraz vyznať? Mala kampaň, alebo nemala? Samotný Kollár sa ohľadne blondínky vyjadril jasne, kedy povedal, že ju nemohol dať ani na bilboardy. 

   

  Rozpory v strane Sme rodina vyústili až do toho, že dvaja členovia strany aj so Šimkovičovou museli opustiť poslanecký klub. Peter Marček, Martina Šimkovičová a Rastislav Holúbek sú teda tri čierne ovce na listine najmladšej strany v parlamente. Samotná Šimkovičová si myslí, že práve ona pomohla Borisovi Kollárovi viac, ako on jej. "Myslím, že sme si vzájomne pomohli. Hlasmi som vysoko preskočila aj pána Krajniaka. A to bez toho, že by sa na mňa vynaložil čo len jediný cent," dodala ešte poslankyňa. 

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku