FAKT24
  GAZDA

  Ďalšia rana pre Procházku? S TÝMTO je koniec!

  21.11.2017 09:30 / politika google+ twitter facebook

  Radoslav Procházka má ďalší problém. Po problémoch v manželstve, ktoré manželka Katarína vyriešila odsťahovaním sa zo spoločného domu, prichádza ďalšia rana. A opäť od manželky.

  Procházka lupa
  Smutný koniec Gazdu. | sita

  Tá sa totiž rozhodla predať spoločný byt páru v bratislavskej Petržalke. Podľa denníka Plus JEDEN DEŇ Katarína Procházková už byt ponúkla na predaj prostredníctvom sociálnych sietí. Cena za dvojizbový petržalský byt by mohla dosiahnuť až 200-tisíc eur.

   

  Podľa Procházkovej sú však dôvody na predaj bytu v Bratislave čisto praktické. “Byt sme kupovali v roku 2011, keďže syn nastupoval v septembri do školy v Bratislave. Odtiaľ sa jednoducho do Bratislavy každé ráno dochádzať nedalo ani nedá,“ vysvetlila Procházková pre denník prečo kupovala byt v Bratislave. Synova škola sa však teraz sťahuje do Šamorína, kde majú Procházkovci dom. “Byt už nepotrebujeme, a keďže ho nechceme prenajímať, predávame ho,“ dodáva Procházková.

   

  Otázkou je, či pár vyrieši aj svoje problematické obdobie. Ešte prednedávnom totiž ich susedia v Šamoríne tvrdili, že z domu sa odsťahoval aj Procházka a bývajú v ňom jeh rodičia. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku