FAKT24


sviatok má , zajtra

  PARLAMENT

  Drsný náklad Smerákom: Vy blbci kryjete primitíva. Ste zodpovední za smrť opatrovateliek!

  06.12.2017 09:00 / politika google+ twitter facebook

  Igor Matovič sa do parlamentu vrátil vo veľkom štýle. Počas svojho prejavu naložil poslancom Smeru tak ako ešte nikdy. Najskôr si podal poslanca Smeru Ľuboša Blahu za jeho správanie voči poslankyni SaS Lucii Nicholsonovej a následne sa oboril na poslancov Smeru.

  Matovič lupa
  Fico a Matovič. | sita

  “Blaha, keď Lucia Nicholsonová viedla schôdzu, tak jej za chrbtom hovoril: Ty koza urob si najskôr školu,” povedal Matovič na úvod svojho prejavu k odvolávaniu ministra vnútra.  “Táto marxistická vyžírka. Človek, ktorý nikdy v živote nerobil nič užitočné. Vy blbci sa tu smejete a kryjete primitíva. Vaši primitívi tu znevažujú ľudí bez vysokých škôl. Takto sa správate k robotníkom?,” dodal Matovič, ktorý svoju otázku.

   

  Matovič obvinil poslancov Smeru aj z toho, že sú zodpovední za smrť opatrovateliek, ktoré zomreli pri tragickej nehode pri návrate z Rakúska. “Ak by ste nerozkrádali Slovensko, ak by tuto Goebbels zo Smeru nevymýšľal ako každú zlodejinu nekryť. Tak tieto matky mohli mať prácu tam, kde žili,” kričal v pléne Matovič. Ten tiež dodal, že poslanci Smeru “majú krvavé paprče”.

   

  “Nikdy neklesnem na vašu úroveň, keď tu hovoríte o tom, že sme zodpovední za smrť opatrovateliek. Čo ste vy urobili za dva roky pre ľudí? Dva roky ste nerobili nič a teraz iba drístate. Som rád, že ste sa vrátili do parlamentu. Aspoň budete ťahať preferencie OĽaNO dole,” povedal v reakcii na Matoviča Erik Tomáš. K obvineniu sa vyjadril aj poslanec Blaha: "Áno vytkol som poslankyni Nicholsonovej, že na tej funkcii, na ktorej jej by mala mať vysokoškolské vzdelanie. Určite som ju nenazval kozou." Ďalší poslanci Smeru Matoviča posielali k psychiatrovi a naznačovali, že je psychicky chorý. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku