FAKT24
  NALOŽIL MU

  Drsný odkaz pre Fica: Zamoril si Slovensko korupciou, uzavrel si pakt s diablom. Takto skončíš!

  08.01.2018 10:28 / politika google+ twitter facebook

  Začiatok roka je na slovenskej politickej scéne poriadne drsný. Najskôr sa do seba pustili minister vnútra Róbert Kaliňák a prezident Andrej Kiska. Teraz sa olej do ohňa rozhodol priliať predseda SaS Richard Sulík. Ten si, ako inak, podal premiéra Roberta Fica.

  Robert Fico lupa
  Fico obvinil Sulíka. | sita

  “Ak je niekto desať či dvanásť rokov premiérom, bezpochyby mu bude patriť miesto v slovenských dejinách. Asi ako Vladimírovi Mečiarovi. Zatiaľ čo Mečiar je spájaný najmä s divokou privatizáciou a s únosom Michala Kováča mladšieho, na Roberta Fica bude národ pamätať ako na premiéra, ktorý zamoril Slovensko korupciou,” pustil sa Sulík do Fica vo svojom komentári pre Hospodárske noviny.

   

  Predseda SaS, ktorá sa v prieskumoch dlhodobo drží na druhom mieste, samozrejme Ficovi nezabudol pripomenúť ani jeho nájomný byt u Ladislava Bašternáka.”Človek, ktorý kedysi začínal s čistým štítom, a zrejme aj s úprimnou snahou spraviť Slovensko lepším, nakoniec skončí ako chudák bývajúci v byte daňového podvodníka, nosiaci cudzie hodinky a jazdiaci na straníckom aute. To sa skratka stáva, keď niekto, i keď s dobrým úmyslom, uzavrie pakt s diablom. V prípade Roberta Fica je to pakt s akcionármi Smeru, ktorí si miliónnásobne vybrali svoj vklad,” dodáva Sulík.

   

  Ten dodáva, že Slovensko má nádej na zmenu pri najbližších parlamentných voľbách. “Po najbližších parlamentných voľbách budeme mať síce za sebou 12 stratených rokov, ale je veľmi dôležité, aby ich nebolo napríklad 20,” uzatvára Sulík. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku