FAKT24
  PREMIÉR ROZDÁVA

  Štedrý Fico. Známej blondínke poslal 7000 eur!

  13.01.2018 10:29 / politika google+ twitter facebook

  Premiér Fico opäť rozdáva peniaze zo svojej rezervy. A aj tentokrát sa ušlo sympatickej blondínke. Speváčka Marcella Molárová, ktorá to tentokrát skúša ako spisovateľka, dostala z premiérovej rezervy 7000 eur. Kniha Za tabuľou má upozorniť na problémy dnešných pubertiakov.

  Robert Fico lupa
  Kto ťahá nitky v strane Roberta Fica? | SITA

  Ficoi už v minulosti zo svojej rezervy podporil inú sympatickú blondínku. Fitneska Eva Martinková od Fica dostala spolu 27 000 eur. Okrem iného aj na kaderníka. Molnárová dostala skromnejší príspevok, ale ani 7000 eur nie je málo. Na kauzu upozornil týždenník Plus 7 dní. “Stretli sme sa len raz, z diaľky som ho slušne pozdravila. Nepoznám sa s ním, o dotáciu som žiadala Úrad vlády,“ povedala Molnárová o svojich kontaktoch s Ficom.

   

  Molnárová pred rokmi založila vlastné vydavateľstvo a podľa svojich slov sa o dotácie uchádzala už viackrát. Na ministerstve kultúry však so svojimi žiadosťami neuspela.

   

  O kvalite pripravovanej knihy hovorí najlepšie asi úvod jednej z poviedok: “Filip sa mal dokonale. Bývali na kopci nad mestom, kde sú najlepšie adresy v meste. Bývali medzi elitou. Škola bola vyhľadávaná a málokto sa cez prijímačky a hlavne cez mesačné splátky dostal na štúdium na súkromné gymnázium. Filip áno.” Nuž 7000 eur by sa dalo minúť aj lepšie. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku