FAKT24


sviatok má , zajtra

  NEVYŠLO TO

  Totálny výsmech Kotlebovi a Uhríkovi: Toto video je hanbou roka!

  20.01.2018 18:30 / politika google+ twitter facebook

  Toto im opäť raz nevyšlo. Kotlebova strana ĽS Naše Slovensko sa snaží ako to len ide, no sú čoraz častejšie skôr na smiech a hanbu. Najnovšie chcú presadiť zákon, podľa ktorého by mal nelegálny pobyt na Slovensku byť trestaný.

  KOTLEBA UHRÍK lupa
  Na dvojici Kotleba - Uhrík si ľudia poriadne zgustli | SITA

  A natočili k tomu aj video, ktoré je hitom internetu. Takýto hit však zrejme Kotleba a spol. rozhodne nechceli. Video, ktoré zverejnili je totiž hanbou a na smiech sú tak obaja kotlebovci celému Slovensku. Samozrejme v klipe museli byť aj ich typické mikiny a tričká. Paradoxne sa klip odohráva, akoby vystrihnutý z romantického filmu. Zasnežená krajina, avšak amatérizmus najvyššieho levelu.

   

  V začiatku hovorí samotná Milan Uhrík, ktorý chce navodiť atmosféru, že Slovensko je pre migrantov stredobod vesmíru a denne môže cez nás prejsť takpovediac armáda utečencov. Najhorším však vo videu nie sú ani tak výkony hlavných postáv kotlebovskej strany, ale skôr to, čo príde ku koncu celého "veľdiela". Dvaja (akože) migranti unesú sexy blondínku v minisukni, priviažu ju o strom a ohrozujú ju nožom a sekerou. Toto video roka, ktoré si okamžite po jeho zverejnení zobrali na mušku rôzne stránky a šikovní grafici, propaguje novinku, ktorú chcú kotlebovci presadiť. Do trestného zákona chcú zaviesť trestný čin nedovoleného vstupu a zdržiavania sa v SR.

   

   

  "Slovensko je dnes z pohľadu nelegálneho vstupu cudzincov absolútne nechránené," uviedol predseda ĽS NS Marian Kotleba s tým, že účelom tohto návrhu je spraviť SR nezaujímavou pre prevádzačov. "Náš návrh nemá za cieľ plniť slovenské väznice, cieľom nášho návrhu je odstrašiť všetkých tých, ktorí si mysleli, že cez Slovensko môžu beztrestne ako ilegálni imigranti prechádzať alebo cez SR môžu ilegálne a v podstate bez akéhokoľvek rizika týchto ilegálnych imigrantov pašovať," uviedol s tým, opatrenia postihujúce nelegálnu migráciu zaviedlo napríklad Maďarsko, ktorého opatrenia priniesli v boji proti tomuto fenoménu jednoznačný výsledok.

   

  "Očakávame, že imigranti budú úplne prirodzene hľadať tie cesty, ktoré im budú do cesty stavať najmenšie riziko," dodal s tým, že dúfa, že návrh získa podporu poslancov aj z iných politických strán, ktorí sa vyjadrovali kriticky k problematike nelegálnej migrácie. Navrhované opatrenie je prvým návrhom v rámci projektu ĽS NS Pevnosť Slovensko. Nič im to však zrejme nepomôže a toto video, ktoré je smutno - trápne im v tom rozhodne nepridá na akejkoľvek serióznosti. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku