FAKT24


sviatok má , zajtra

  ČO SA STALO?

  Drsný zážitok Poliačika: Vo výťahu na neho zaútočil pes, poslanec skončil v nemocnici!

  23.01.2018 12:30 / politika google+ twitter facebook

  Poslanec Národnej rady a člen hnutia Progresívne Slovensko Martin Poliačik na včerajší zážitok len ta nezabudne. Počas návštevy Štrasburgu sa mu totiž stal nepríjemný incident, z ktorého len tak - tak vyviazol bez vážnejšieho zranenia.

  na poliačika zaútočil pes lupa
  Na Poliačika zaútočil pes | Facebook Martin Poliačik

  Ako sa totiž poslanec pochválil na sociálnej sieti, zaútočil na neho veľký pes. "Práve som sa vrátil z nemocnice. V hoteli v Štrasburgu bol taký veľký havko, nemecký ovčiak, s ujom vo výťahu, chcel som pristúpiť a mal na to ten havko iný názor, tak mi tesákom rozťal ruku (dýchaj Hana, som zašitý, lieky mám)," opísal Poliačik celú situáciu.

   

  Našťastie sa mu nič vážnejšie nestalo a poslanec pochválil opateru lekárov v Štrasburgu. "Veľmi milá doktorka ma šila, volala sa Marie, stále mi hovorila, čo ide robiť. A zaúčala pritom študenta medika. A sestrička behala okolo. Fakt boli super. Aj naša Barbora Skapikova bola super, dve hodiny na mňa čakala v nemocnici medzi bezďákmi a urobila všetko, aby som bol v poriadku. Tak len toľko - veľa dobrých ľudí je na svete," dodal Poliačik. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku