FAKT24


sviatok má , zajtra

  GAZDOV PÁD

  Procházka na dne. Manželka prehovorila o ich rozvode!

  07.02.2018 14:00 / politika google+ twitter facebook

  Radoslav Procházka sa zrejme definitívne dostal na úplne dno. Po tom, čo prišiel o stranu, vzdal sa miesta v parlamente, prišiel teraz aj o svoju manželku. Súd totiž Procházkovcov rozviedol. A už bývalá manželka Katarína prehovorila o tom ako to prebiehalo.

  Procházka lupa
  Smutný koniec Gazdu. | sita

  Celý rozvod bol podľa Kataríny Procházkovej, ktorá bola v minulosti študentkou svojho už exmanžela. “Je to pravda, v pondelok sme mali pojednávanie, na ktorom nás rozviedli a uzavreli sme manželskú dohodu. Na všetkom sme sa dohodli a bolo to veľmi rýchle a bezbolestné,“ povedala Katarína pre denník Plus jeden deň.

   

  Procházková poprela aj to, že by koniec ich manželstva sprevádzali hádky. “Stále bývame v tom istom dome, staráme sa spolu o deti. Máme spolu normálny korektný vzťah,“ dodáva. Pravda je však taká, že pred pár mesiacmi sa Procházková z domu odsťahovala a bývala v Bratislave.

   

  Radoslav Procházka bol pred voľbami v marci 2016 považovaný za lídra pravice. Napokon však so Sieťou ledva preliezol do parlament. Strana sa mu rozpadla po tom, čo sa rozhodol vstúpiť do koalície so Smerom. Postupne prišiel o všetkých poslancov, predsednícky post a sám odišiel aj z parlamentu. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku