FAKT24


sviatok má , zajtra

  FICO PLESAL

  Fico na plese ako zo škatuľky, ale...Veď toto nie je manželka pán premiér

  13.02.2018 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Premiér Robert Fico sa ukázal v spoločnosti, no tentoraz malo ísť predovšetkým o zábavu a rozhovory so známymi. Objavil sa totiž na ples Úradu vlády a vyzeral naozaj elegantne. Niečo však bilo do očí.

  Fico na plese lupa
  Fico bol na plese v spoločnosti svojej hovorkyne | Facebook R. Fico

  Napriek tomu, že sa premiér na podobných akciách nezúčastňuje často, tentoraz urobil výnimku. Spoločnosť však predsedovi slovenskej vlády nerobila manželka Svetlana, na čo sme si však v jeho prípade už zvykli. Po Ficovom boku sa objavila jeho hovorkyňa Beatrice Szabóová. Tá bola ako vždy zo škatuľky, avšak konečne sa aspoň trošku usmievala. Verejnosť je totiž zvyknutá, že pôsobí vždy neprístupným dojmom, dokonca jej niektorí novinári hovoria ľadová kráľovná.

   

  "Plesová sezóna je ukončená a sobotný večer bol príjemnou bodkou - patril plesu Úradu vlády. Bol som pozrieť mojich kolegov, ktorí si prišli zatancovať, vychutnať si jedlo i pitie a dobre sa zabaviť. Príjemná atmosféra sa priam dala krájať, na čom sa podpísala aj vysoká účasť. Kolegom som kúpil 100 tombolových lístkov, tak snáď si niekto z nich spríjemnil večer aj peknou výhrou," napísal na sociálnu sieť Fico. Ani jeho fanúšikom však neušla jedna zaujímavosť, ktorú si nemohli nevšimnúť. 

   

  Pýtali sa totiž priamo Fica pri fotke, kde nechal manželku a prečo tam s ním nie je. Odpovede sa síce nedočkali, napriekm tomu nie je takýto jav ničím výnimočný a u Fica je priam normálny. Jeho žena Svetlana mu totiž spoločnosť bok po boku robí len výnimočne. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku