FAKT24
  MÁ RÁD PONIŽOVANIE

  Sexuálny škandál v Čechách: Známy politik sa nechal zbičovať v ukrajinskom klube! Chcem viac, kričal...

  13.07.2016 14:55 / politika google+ twitter facebook

  Takýto sexuýlny škandál sme tu už dlho nemali. U našich západných susedov je to v politike rozhodne oveľa zaujímavejšie, ako u nás. Námestník primátora Brna Matěj Hollan, sa totižto nechal zbičovať neznámou ženou...A všetko je to na videu!

  Matěj Hollan lupa
  Hollan sa nemá problém vyfotiť ani s desiatkami fliaš alkoholu. | Facebook M. Hollan

  Záznam z videa sa objavil aj na sociálnej sieti a škandál bol na svete. Hollan sa necháva v ukrajinskom klube neznámou ženou bičovať a ponižovať, zatiaľ čo si pýta ešte väčšiu bitku. "Chcem viac, chcem viac," hovorí Hollan žene, ktorá mu uštedruje jednu ranu za druhou. Video sa rýchlosťou blesku rozšírilo po sociálnej sieti a české médiá majú v čase uhorkovej sezóny o senzáciu postarané.

    

  Navyše reakcia samotného aktéra rozhodne nie je nijako vyhýbavá, dokonca sa k bičovaniu verejne priznal. "Niektoré veci si človek jednoducho potrebuje zažiť. Druhá vec je, že asi nebol najlepší nápad dávať to na Facebook. Ale keď už sa tak stalo, tak by som sa rád v prvom rade ospravedlnil všetkým, ktorých to pohoršilo, urazilo a nahnevalo. Je vás veľa," napísal mladý politik na svoj profil. Ako ďalej priznal, submisívny je aj v reálnom živote. "So znakom submisívneho chlapa sa teraz budem stretávať často. Nevadí mi to, pretože to tak je," dodal ešte Hollan.

   

  Politik z Brna je naozaj kontroverznou postavičkou českej politickej scény. Nemá problém hovoriť o kontroverzných témach, necháva sa bičovať ženami v ukrajinskom bare a tiež ho nafotili, ako si v luxusnom Porsche ide po mužského prostitúta v časti Prahy. Ale, na čo niečo kvetnato popisovať, keď sa na video môžete pozrieť pod článkom?

   

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku