FAKT24
  TO JE SILA!

  Smiali sa mu, že je vychudnutý, on sa zaprel a dostal ponuku na sex od hollywoodskej hviezdy!

  23.05.2016 12:00 / špeciály google+ twitter facebook

  Časom sa môže všetko zmeniť. To si na vlastnej koži vyskúšal Zac Ansley (21), ktorému sa ako tínedžerovi všetci smiali kvôli jeho vychudnutej postave. Teraz by sa nestačili diviť. Vyzerá perfektne a to až tak, že mu ponuku na sex dal aj jeden hollywoodsky herec.

  Zac Ansley lupa
  Zac Ansley | Instagram

  Zac Ansley, ktorý v škole trpel šikanou spolužiakov a ich neustálymi posmeškami, kvôli jeho váhe všetkým vytrel zrak. V tej dobe mal nízke sebavedomie a bol tak ľahkou obeťou. Lenže cez obavy a strach sa v ňom raz niečo zlomilo a rozhodol sa postaviť životu čelom. 

    

  Vedel, že zmena príde jedine vtedy, keď na sebe bude tvrdo drieť a nebude nikomu ustupovať. A tak sa s odhodlaním pustil do každodenného cvičenia a v ničom nepoľavil. Z podlomeného mladíka sa začal rysovať sebavedomý muž a rovnako ako sa menilo jeho telo, menila sa aj jeho psychika. Vypracovanými svalmi sa pochválil na Facebooku a získaval fanúšikov priamo raketovou rýchlosťou. Dokonca mu ponuku na sex dal aj jeden známy hollywoodsky herec. "Slávny herec z Hollywoodu mi ponúkol 750 000 libier, ak sa s ním vyspím. Myslel som, že žartuje, ale potom začal hovoriť o detailoch, akoby si to nakrútil. Iných by možno tá suma zlomila, ale mňa by to trápilo do konca života. Povedal som si, že si peniaze zarobím bez toho, aby som sa musel zapredať," prezradil sex svalovec.

   

  Vďaka svojmu odhodlaniu sa dokonca stretol so svojím idolom a legendou kulturistiky Arnoldom Schwarzeneggerom! "Som šťastný, pretože bol skvelý. Pochválil ma, že vyzerám výborne a mám dobre vypracované svaly. Skôr sa mi ľudia posmievali, ale teraz ma chválil sám veľký Arnie. To pre mňa veľa znamená," zveril sa Zac pre Daily Mail. V súčasnej dobe sa venuje reklame ako model a nielen že je to chlap ako hora, ale zarába si aj slušný balík peňazí. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku