FAKT24


sviatok má , zajtra

  NAJ ŠPORTOVCI

  Top 5 športovcov na Facebooku. Neuveríte, kto je číslo 4!

  29.05.2016 19:35 / špeciály google+ twitter facebook

  Sociálne siete využívajú okrem hercov a spevákov aj športovci. Jasným kráľom je futbalová superhviezda Cristiano Ronaldo a to kto sa umiestnil na pozícii číslo 4 vás prekvapí.

  Top športovci sociálnych sietí lupa
  Kto má najviac fanúšikov na sociálnej sieti? | archív

  1. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) - 112 miliónov fanúšikov

  Súčasná hviezda Realu Madrid nemá na Zuckerbergovej sociálnej sieti konkurencii. Na ihrisku sa niekedy správa ako primadona, ale zároveň je to najlepší futbalista sveta. Alebo druhý najlepší záleží na tom, či máte radšej Ronalda alebo Messiho.

   

  2. Lionel Messi (FC Barcelona) - 85 miliónov

  Messi má možno viac Zlatých lôpt, ale čo sa týka Facebooku tak na Ronalda nestačí. Stále je to však pohodlné druhé miesto. Nie žeby to Messimu niekedy stačilo.

    

  3. Neymar (FC Barcelona) - 56,7 milióna

  Brazílčanovi stačilo prestúpiť do Barcelony a fanúšikovia sa začali len tak sypať. Barcelonu môže tešiť, že keď nekraľuje, má aspoň dvojicu hráčov v prvej trojke.

   

  4. Dwayne The Rock Johnson (Rýchlo a zbesilo, WWE) - 56 miliónov

  Tak toto je šok. Otázne je, či je za popularitou bodybuildera jeho kariéra zápasníka wrestlingu alebo účinkovanie v akčných filmoch. Každopádne môžeme povedať, že aj keby zvyšní štyria dali dokopy svoje bicepsy tak nevyskladajú to, čo má na rukách The Rock.

   

  5. David Beckham (dôchodca) - 54 miliónov

  Aj na dôchodku sa dá byť populárnym. Ale tak zase priznajme si, že bývala hviezda Manchestru United je iba na tom futbalovom dôchodku. Čo sa týka reklamy pracuje a zarába na plné obrátky.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku