FAKT24
  DOBRÚ CHUŤ

  Šialené! Romantická večera za 2 milióny dolárov.

  12.07.2016 00:00 / špeciály google+ twitter facebook

  Tak túto romantickú večeru nič tak ľahko neprekoná. Neskutočná romantika, ktorá je korunovaná diamantovým prsteňom, ktorý nesie meno herečky Jane Seymour.

  Luxusná večera lupa
  Chceli by ste tu jesť? | archív

  Ten kto je ochotný zaplatiť za večeru pre dve osoby 2 milióny dolárov dostane diamantový prsteň s 2,08 karátovým sýto modrým diamantom.

    

  No ak tomu patrí romantický zážitok trvajúci osem hodín, ktorý zahŕňa 10 000 ruží, 18-chodové menu a 45-ročné archívne víno. Paradoxne všetko okrem diamantu je bonus k jeho kúpe, pretože dva milióny dolárov je oficiálna cena za originálny šperk. „Toto je najdrahšia večera na svete a určite aj tá najviac luxusná,“ povedal riaditeľ spoločnosti World of Diamonds Group Karan Tilani. Spoločnosť prsteň vytvorila teraz ho takýmto zaujímavým spôsobom predáva.

   

  Na miesto večere si vybrala exkluzívnu luxusnú reštauráciu Ce’ La Vi v Singapúre. „Táto reštaurácia je diamantom na oblohe. Iba dvaja ľudia však budú mať možnosť vychutnať si tento zážitok,“ dodáva Tilani. Osemhodinový zážitok začne polhodinovým letom vrtuľníkom nad Singapúrom. Pár sa potom luxusným Rolls-Royceom presunie na jachtu a odtiaľ neskôr na večeru do Ce’ La Vi, kde už bude čakať 10 000 ruží a 18-chodové menu. 

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku