FAKT24
  OH RIO DE JANEIRO

  Nechutné video z Ria de Janeiro: Marcel Merčiak ukázal krutú pravdu! Hanba, hnus, otras...

  05.08.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  RTVS chystá priame prenosy z Olympiády v Rio de Janeiro. Má tam už svoj štáb, na čele s komentátorom a moderátorom Marcelom Merčiakom. Ten ukázal na videu holú pravdu, ktorú kompetentní chceli zrejme zatajiť...

  Marcel Merčiak lupa
  Meričak ukázal pravdu o olympiáde v Rio de Janeiro. | Profimedia

  Špina, hnus a bordel. Tak sa dá charakterizovať letná olympiáda, ktorá sa začína už dnes v brazílskom Rio de Janeiro. Žiadny luxusný a nablýskaný karneval ale nečakajte. Podľa Merčiaka sú podmienky katastrofálne. Minimálne to, čo videl on. A ako zástupca médií sa stihol so svojou poriadne kritickou reportážou pochváliť takmer celému Slovensku. "Žiadne bezpečnostné opatrenia, žiadne siete proti komárom, len staré izby s chabou hygienou nehodnou 21. storočia. Aj taká môže byť olympiáda," povedal Merčiak vo videu.

   

    

  Vo vysielaní RTVS sa letná olympiáda v Riu začína dne na Jednotke tesne po polnoci prvým olympijským štúdiom, otvárací ceremoniál sa začína o 0:55 na Jednotke. Vysielanie z Ria sa končí 21. augusta ráno o 4:10 na Jednotke záverečným ceremoniálom. Letnej olympiáde bude od 6. do 21. augusta patriť prakticky celá vysielacia štruktúra Dvojky, množstvo športových disciplín nájdu diváci aj na Jednotke. Pre športových fanúšikov bude RTVS denne prinášať takmer 30 hodín programu, denné vysielanie sa bude začínať olympijským štúdiom, okrem priamych prenosov každý deň prinesieme 50 minútový sumár z minulého dňa, všetky finálové stretnutia, medailové ceremoniály, ale aj reportáže s našimi reprezentantmi. Reportáže a priame vstupy priamo z dejiska olympiády bude prostredníctvom vyslaných reportérov pravidelne prinášať Rádio Slovensko.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku