FAKT24
  KVALIFIKÁCIA JE TU

  Šok pre Albion: Wayne Rooney končí s reprezentáciou! 

  01.09.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  Kapitán anglickej futbalovej reprezentácie Wayne Rooney sa už v nedeľu predstaví v Trnave v kvalifikačnom zápase MS 2018 proti Slovensku.

  Wayne Rooney lupa
  Wayne Rooney | Facebook Wayne Rooney

  Na tlačovej konferencii pred reprezentačným zrazom však Rooney potvrdil špekulácie o konci svojej reprezentačnej kariéry. Rooney v reprezentácii skončí približne o dva roky. Teda po skončení MS v Rusku, na ktoré sa Anglicko samozrejme chce prebojovať.

    

  Vzhľadom na to, že Angličania v kvalifikáciach neprehrali už 30 zápasov v rade je to celkom vysoko pravdepodobné. Hviezda Manchesteru United má na svojom konte už 115 reprezentačných štartov. S počtom 53 gólov je Rooney zároveň aj najlepším strelcom v histórii anglického tímu. „Reálne si uvedomujem, že v Rusku bude pre mňa posledná šanca niečo veľké dokázať v reprezentačnom drese. Dúfam, že svoje pôsobenie v anglickom drese ukončím na úrovni. Ešte pred Eurom som sa rozhodol, že budem pokračovať v tejto kvalifikácii,“ povedal novinárom Rooney.

   

  Angličania na nedávnom európskom šampionáte remizovali so Slovenskom 0:0 a následne vypadli v osemfinále po šokujúcej prehre s Islandom. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku