FAKT24


sviatok má , zajtra

  DOŠLA MU TRPEZLIVOSŤ

  Kozák prepáčil Stochovi trikrát, po štvrtý raz už nie!

  05.12.2016 07:00 / šport google+ twitter facebook

  Tréner futbalovej reprezentácie Ján Kozák ku konfliktu s Miroslavom Stochom: "Incident v lietadle nebol prvý prípad... Bol už štvrtý"

  Ján Kozák lupa
  Ján Kozák sa vyjadril jasne. Stoch má uňho zavreté dvere. | sports.com

  Slovenský futbalista Miroslav Stoch má dvere do reprezentácie pod vedením kouča Jána Kozáka zatvorené od incidentu, ktorý sa udial na palube lietadla pri návrate výpravy národného tímu z majstrovstiev Európy vo Francúzsku. Tréner SR sa k celej záležitosti vyjadril aj v Dialógu na víkend v sobotňajšom vydaní denníka Šport.

    

   

  "Medzi nami došlo k situácii, po ktorej si neviem predstaviť ďalšiu spoluprácu s ním. Nemôžem mať v kolektíve človeka, s ktorým sa nebudem rozprávať, alebo sa budem naňho pozerať inak ako na ostatných. Povedzme si úprimne, Stoch pre mňa nebol kľúčový hráč. A rád by som pripomenul, že incident v lietadle nebol prvý prípad... Bol už štvrtý. Tri som mu prepáčil," prezradil Kozák a na adresu krídelníka tureckého Fenerbahce Istanbul dodal: "Stále som ho bral ako človeka, ktorý pomohol tomuto kolektívu. Miňo má svoju kvalitu, povedzme na to, aby v určitých časových úsekoch a pri určitom vývoji zápasu mohol pomôcť mužstvu. Preto som ho na ME aj nominoval, hoci bol na hrane z hľadiska účasti na šampionáte." Kozák svoje rozhodnutie neplánuje zmeniť a so Stochom nepočíta: "Pre mňa je to uzavretá kapitola. Pokiaľ budem ja reprezentačný tréner, on v kádri nebude."

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku