FAKT24


sviatok má , zajtra

  OBROVSKÁ SUMA

  TO SÚ VIANOCE! Mourinho dostal dokonalý darček! Z tej sumy sa vám zakrúti hlava!

  25.12.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  Jose Mourinho dostal od vedenia Manchestru United darček k Vianociam ako sa patrí. Na nové posily pre svoj tím môže v zime a v lete minúť 180 miliónov libier. Celkovo tak prekročí hranicu 300 miliónov.

  Jose Mourinho lupa
  José Mourinho má veľký dôvod na úsmev. | Facebook Jose Mourinho Official

  Portugalský tréner totiž v lete nakúpil hráčov za 150 miliónov libier. Konkrétne Erica Baillyho, Henrikha Mkhitaryana a Paula Pogbu. Podľa britského denníka The Telegraph má však bývalý tréner Chelsea voľnú ruku a k dispozícii ďalší obrovský balík peňazí.

    

   

  Prvým nákupom bude už v zime obranca Benficy Lisabon Victor Lindelof, ktorý by mal na Old Trafford prísť za 38 miliónov libier. Podľa denníka The Mirror to bude jediná veľká posila v zime. To pravé míňanie však príde v lete. Mourinho chce tiež získať ďalšieho hráča Benficy Nelsona Semeda. Ten má síce v zmluve prestupovú sumu 67 miliónov libier. Manchester je však presvedčený, že ho získa za 25 miliónov. A to preto, že Semedo má rovnakého agenta ako Mourinho. Hlavnou posilou by však v lete mal byť hráč Atletica Madrid Antoine Griezmann, za ktorého však budú musieť zaplatiť 84 miliónov libier. V United veria, že Francúza získajú aj vďaka jeho priateľstvu s Pogbom, ktorý už v Manchestri je.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku