FAKT24


sviatok má , zajtra

  OBROVSKÁ KONKURENCIA

  Výhovorky podľa Kloppa: Mali sme veľa zranení, Chcelsea mala šťastie!

  27.12.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  Anglická Premier League je pre trénerov náročná súťaž. Nikde inde nie je taká silná konkurencia. Veď o titul bojujú tímy Jose Mourinha, Antonia Conteho, Pepa Guardiolu a Jürgena Kloppa.

  Jurgen Klopp lupa
  Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp, ktorý našiel správnu výhovorku na to prečo v boji o titul stráca na Chelsea. | Facebook Jurgen Klopp

  Okrem trénerských schopností musí kouč anglického tímu poznať aj zopár trikov. Dôkazom toho je tréner Liverpoolu Jürgen Klopp, ktorý našiel správnu výhovorku na to prečo v boji o titul stráca na Chelsea. Londýnsky klub mal podľa Kloppa „šťastie so zraneniami“. Klopp sa pritom musí zaobísť bez Philippea Coutinha, Daniela Sturridgea a Dannyho Ingsa.

    

   

  „Samozrejme, že Cheslea je teraz tím, ktorý treba poraziť. Sú veľmi skúsený tím, možno najskúsenejší, ktorý je teraz v boji o titul. Ak budú takto pokračovať ďalej, tak si zaslúžia titul. O tom niet pochýb. Doteraz je Chelsea tím, ktorý mal najviac šťastia so zraneniami,“ dodal Klopp. Ten sa však nezdáva nádeje a verí, že Chelsea v druhej časti sezóny stratí body v zápasoch so silnými súpermi. Klopp navyše verí, že tento rok je lepšie pripravený na náročný program v Premier League na prelome rokov. Uvidíme, či Liverpool naozaj dokáže zaútočiť na titul.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku