FAKT24


sviatok má , zajtra

  BOHATÝ BASKETBALISTA

  Hviezda NBA Luol Deng chce kúpiť futbalový klub Crystal Palace!

  06.01.2017 16:00 / šport google+ twitter facebook

  Hviezdy NBA sú asi až príliš dobre platené. Ikona basketbalového tímu Los Angeles Lakers Luol Deng oznámil, že by rád kúpil anglický futbalový klub s bohatou históriou Crystal Palace.

  NBA lupa
  Hráč Luol Deng si chce kúpiť futbalový klub Crystal Palace. | Twitter

  Deng pochádza z Veľkej Británie, takže jeho záujem o klasický futbal nie je prekvapením. A hoci je dlhoročným fanúšikom Arsenalu Londýn prezradil, že by veľmi rád kúpil klub, ktorý je najbližšie k jeho rodnému Brixtonu. „Arsenal práve hral s Crystal Palace a Giroud dosiahol úžasný gól, ale ja som vyrastal tri minúty od štadióna Crystal Palace. Vždy, keď sa hral zápas vyliezli sme na blízky kopec a pozeral cez medzeru v štadióne. Odvtedy som veľký fanúšik Crystal Palace. Arsenal je môj tím číslo jedna a Crystal Palace je dvojka,“ vysvetľuje Deng svoje futbalové preferencie.

    

   

  Deng priznal, že vždy bolo jeho snom kúpiť Crystal Palace a že ak zarobí dostatok peňazí tak to aj urobí. Klub momentálne vlastní miestny biznismen Steve Parish a americkí miliardári Joshua Harris a David Blitzer. Dvojica miliardárov má podiel aj v tíme NBA Philadelphia 76ers.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku