FAKT24


sviatok má , zajtra

  OPÄŤ JE SINGLE

  VIEME PRVÍ Hokejista Tomáš Tatar: ROZCHOD! Smútok zalepil nákupom hodiniek za 27 000 eur!

  06.06.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  Slovenský hokejista Tomáš Tatar je opäť single! Vyzerá to tak, že pánska jazda počas dovolenky v Thajsku nebola len tak obyčajným záťahom s kamarátmi. Tatar zrejme oslavoval svoju novonadobudnutú slobodu. Ako totiž FAKT24 zistil, 25 ročný hokejista sa rozišiel s frajerkou. Po druhýkrát!

  Tomáš Tatar lupa
  Táto fotka je dva mesiace stará a je posledná, ktorú si Slaninková pridala na sociálnu sieť s Tatarom. | Instagram

  Tatar si prišiel zašportovať na charitatívny turnaj na nábrežie Dunaja. To, že sa opäť raz rozišiel s misskou Luciou Slaninkovou sa hovorilo už dlhší čas. Napokon, signálov, že už spolu nie sú bolo viacero. Okrem dovolenky, ktorú strávil po náročnej sezóne hokejista radšej v spoločnosti kamarátov, ako so sexy brunetkou, alebo žiadne spoločné aktivity, ktorými sa ešte donedávna chválili na sociálnej sieti. A nakoniec nám túto informáciu potvrdil aj Tatarov kamarát. 

     

  "Trto sa s ňou rozišiel už pred nejakým časom. Predsalen je ešte mladý a na vážne vzťahy má dostatok času," prezradil nám človek z okolia hokejistu. A má pravdu, Tatar má iba 25 rokov a času na ženenie je dostatok. Samotný Tatar sa k celej situácií odmieta vyjadrovať, no zároveň ju podľa našich informácií ani nepopiera. V prípade žien je náplasťou na smútok nákup oblečenia, alebo topánok. V prípade slovenského hokejistu Detroitu Red Wings to boli luxusné hodinky značky Hublot. A cena? Pre hráča zámorskej NHL, ktorého ročný príjem je tri milióny dolárov maličkosť. Iba 27 tisíc eur.

   

  Zdá sa teda, že leto prežije Tatar opäť single a bude si užívať pozornosť nežného pohlavia. O to v konečnom dôsledku nemal nikdy núdzu. Predsalen je to športovec a na to ženy vždy leteli. Navyše, ak ide o hokejistu, je tam ako bonus tučné bankové konto. A to sa slovenským zlatokopkám určite páči. Aj keď nakoniec sa asi každý zo slovenských milionárskych hokejistov ožení s tou pravou, nestrieda potom ženy, nemá milenky a žije v spokojnom a harmonickom vzťahu. Aspoň tak sa to hovorí v športových kuloároch. Alebo je všetko inak? Športovci mali predsa vždy zvýšený sexuálny apetít....

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku