FAKT24


sviatok má , zajtra

  SPRAVODLIVOSŤ PO SLOVENSKY

  Weissova aféra skončila! Vladko je nevinný, kamarát zaplatí 50 eur!

  14.09.2017 10:21 / šport google+ twitter facebook

  Škandál okolo podozrivého šoférovania auta, ktoré patrí slovenskému reprezentantovi vo futbale Vladimírovi Weissovi sa končil. Polícia ho uzavrela smiešnou pokutou 50 eur pre Weissovho kamaráta.

  Vlado Weiss mladší lupa
  Weiss nemá problém s vulgarizmami, ani nechutnými gestami. | Instagram

  Informáciu priniesol denník Pravda, ktorému ju potvrdila polícia. Za nízky trest môžu policajti, ktoré auto s Weissom zastavili. Tí totiž nezabezpečili všetky potrebné dôkazy.

   

  “Okresný dopravný inšpektorát v Malackách vydal rozkaz, že Dávid B. má uhradiť 50 eur za porušenie dopravných predpisov. Medzi nimi je nepoužitie smeroviek, ktoré sa trestá 40 eurami, nepoužitie bezpečnostných pásov sankcionované 50 eurami a takmer trojnásobné prekročenie maximálneho počtu osôb v aute,” píše Pravda. Hoci ide o viacnásobné porušenie pravidiel sankcie sa nezrátavajú. Weissov kamarát tak vyviazol iba s pokutou 50 eur.

    

  Polícia Weissa zastavila vlani v októbri. Policajti tvrdili, že luxusný Mercedes šoféroval Weiss. Ten sa však bránil, že iba sedel vpredu a šoféroval jeho kamarát, ktorý mu sedel na kolenách. Weiss odmietol dychovú skúšku. Po takmer roku polícia uznala Weissovu verziu. 

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: polícia, Weiss
  Komentáre k článku