FAKT24


sviatok má , zajtra

  FEŠÁK NADAL

  Zranený Nadal sa predviedol v celej kráse: Ukázal vytrénovaný zadok!

  09.07.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  Tenisti sa odjakživa mohli pochváliť dokonale vytrénovaným telom. Výnimkou nie je ani jeden z najlepších Rafael Nadal, ktorý sa nedávno navyše predviedol trošku pikantnejšie. Ukázal svoj vytrénovaný zadok.

  Rafael Nadal lupa
  Nadala prichytili paparazzi na jeho dovolenke. | Facebook

  Nadal, ktorý momentálne pauzuje pre zranenie a vynechal aj legendárny Wimbledon, si odskočil v čase voľna na dovolenku. Počas prezliekania po kúpaní, sa snažil všemožne zakryť svoje pozadie, no šikovným paparazzi fotografom sa ho podarilo zachytiť v nestráženej chvíli, kedy ukázal celému svetu svoj dokonale vytrénovaný zadok. Pri pohľade na jeho zadné proporcie zaplesali nejedno ženské srdce. Nadal všeobecne patrí k najsexi tenistom sveta a dokonca sa kvôli jeho obrovským bicepsom istý čas špekulovalo, že si pomáha podpornými prostriedkami.

    

  On však takéto tvrdenia rázne odmieta a dokonca sa kvôli tomu ide súdiť. Dôvodom je Roselyn Bachelotová, exministerka zdravia vo Francúzsku, ktorá ho z prehrešku obvinila. "Obviňovať niekoho bez dôkazov nemôže byť dovolené," napísal v liste štrnásťnásobný grandslamový šampión. V pondelok tiež zažaloval francúzsku exministerku zdravia, mládeže a športu Roselyne Bachelotovú za obvinenia z dopingu. Bachelotová v programe Le Grand 8 televízneho kanála Direct 8 (video je na napríklad na webe CloserMag.fr) šokujúco vyhlásila: "Vieme o slávnom zranení Rafaela Nadala, ktoré viedlo k 7-mesačnej prestávke, že to určite bolo pre pozitívnu kontrolu." Práve tieto slová viedli slávneho Španiela k napísaniu listu.

   

  Nadal chce, aby ITF zverejňovala výsledky jeho kontrol hneď po ich dokončení. Šéfovi ITF odporúča, aby hráčov voči obvineniam bránil aj súdnou cestou. "Ľudia športu neveria. Myslia si, že príslušné orgány iba kryjú kauzy a nič proti dopingu nerobia. Vieme, že to nie je pravda. Nastal čas na to, aby federácie začali so svetom lepšie komunikovať," myslí si niekdajší líder svetového rebríčka.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku