FAKT24


sviatok má , zajtra

  ČO SA JEJ STALO?

  Manželka futbalového hrdinu Jamieho Vardyho: Ukrýva desivé tajomstvo!

  13.07.2016 00:00 / šport google+ twitter facebook

  Život Jamieho Vardyho je splnený sen. Z piatej ligy sa dostal do futbalového tímu Leicester City, s ktorým v tomto roku senzačne vyhral anglický titul. K tomu má krásnu ženu Becky. 

  Becky Vardy a Jamie Vardy lupa
  Manželka futbalistu Jamieho Vardyho skrýva bolestivé tajomstvo. | telegraph.uk

  Tá však teraz prezradila desivé tajomstvo, ktoré dlho tajila pred svetom. Tridsaťštyriročná kráska totiž bola ako tínedžerka sexuálne zneužívaná niekoľko rokov.

    

  V najnovšom rozhovore dokonca priznala, že sa dvakrát pokúsila o samovraždu. Becky priznala, že ju tri roky zneužíval rodinný priateľ, čo u nej vyvolalo špirálu depresií a zlých životných rozhodnutí. "Už som viac nechcela žiť. Cítila som to tak ako keby som ja urobila niečo zlé. Zmenilo to samozrejme môj život, keďže som robila zlé rozhodnutia. Mala som pocit, že si nezaslúžim byť šťastná," povedala v rozhovore pre denník The Sun Becky. Obťažovanie začalo keď Beckyna rodina s priateľmi naplánovali spoločnú dovolenku. Násilník Becky obchytkával a pri každom stretnutí si dovoľoval viac a viac.

   

  Becky problém vyriešila tak, že sa v šestnástich odsťahovala z domu a zakrátko sa vydala. Manželstvo jej však skrachovalo a šťastie našla až s Jamiem.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku