FAKT24


sviatok má , zajtra

  ÚTOK ZVIERAT

  Hrôzostrašné video: Na ženu v safari parku zaútočili tigre, všetko zachytili kamery!

  24.07.2016 17:00 / správy google+ twitter facebook

  Tigre napadli v safari parku v čínskom Pekingu dve ženy, ktoré napriek zákazu vystúpili z auta. Jednu z nich zabili a druhú zranili, informovala dnes BBC.

  Útok tigra lupa
  Útok tigra zachytili videokamery. | youtube.com

  Čínska televízia CCTV zverejnila videozáznam incidentu. Ukazuje, ako žena vystúpila z vozu a hoci stála tesne pri ňom, tiger ju napadol a rýchlo odtiahol preč. Druhú ženu, ktorá vystúpila v snahe pomôcť jej, zabil iný tiger. Podľa niektorých správ prvá žena vystúpila z auta po hádke.

    

  Muž, ktorý bol vo vozidle so ženami a tiež sa pokúsil im pomôcť, unikol bez zranenia. Návštevníci pekinského safari parku Pa-ta-ling sa po ňom môžu pohybovať vo vlastných autách. Nesmú však vystupovať von tam, kde sa pohybujú divoké zvieratá. Podľa videozáznamu dorazili strážcovia parku vo svojom aute na miesto o niekoľko sekúnd, ale jednu z žien sa im už nepodarilo zachrániť. Žena, ktorá napadnutie prežila, je v starostlivosti lekárov.

   

  Podrobnosti o jej stave nezverejnili. Vedenie parku sa odmietlo k tragickej udalosti vyjadriť, uviedla iba, že park je momentálne pre verejnosť neprístupný, pretože meteorológovia predpovedali silný dážď.

   

  | fakt24.sk

  Témy: smrť, safari, tigre, útok
  Komentáre k článku