FAKT24


sviatok má , zajtra

  BOJUJE PROTI TERORISTOM

  Iracká babička má recept na teroristov: Odreže im hlavu a uvarí ju!

  01.10.2016 00:00 / správy google+ twitter facebook

  Tak o tejto babičke by Božena Němcová teda svoju knihu asi nenapísala. Wahida Mohamed Al-Jumaily totiž nie zrovna to, čo si predstavíte pod pojmom babička.

  Isis lupa
  Babička bojuje proti teroristom svojským spôsobom. | Facebook

  Táto Iračanka poriadne drsným spôsobom bojuje s teroristami z ISIS. Na svojej facebookovej stránke zverejnila napríklad fotografie, na ktorých drží v ruke odťatú hlavu alebo dve ľudské hlavy varí v hrnci.

    

  Má ísť o hlavy teroristov z Islamského štátu. Takýmto spôsobom sa Iračanka mstí za mŕtvych zo svojej vlastnej rodiny. ISIS jej totiž zabil manžela, otca a troch bratov. Je známa aj pod menom Um Hanadi a v irackom meste Shirqat vedie 70-člennú milíciu, ktorá bojuje proti teroristom. „Bojujem s nimi, zotnem im hlavy, uvarím ich a spálim ich telá. Vyhrážajú sa mi smrťou. Som na čele ich rebríčka hľadaných ľudí. Už šesťkrát sa ma pokúsili zabiť. Mám šrapnel v hlave a v nohách, ale to ma nezastaví od toho, aby som bojovala,“ povedala bojovníčka pre CNN.

   

  Um Hanadi začala bojovať proti džihádistom už v roku 2004. Vtedy ešte po boku koaličných síl proti teroristom z Al-Kájdy a neskôr proti Islamskému štátu. 

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku